Дизайнерський світильник у вигляді птаха

Милий та незвичайний світильник у вигляді птаха подобаються як дітям, так і дорослим. Виникає приємна асоціація з чимось добрим і ніжним, нагадуючи про годування птахів у парку або про веселий щебет у саду. Дизайнери предметів інтер'єру нерідко використовують образ пернатих у своїх творах, пропонуючи привнести до будь-якого інтер'єру частинку природи, стилізованої у формі птиці.

Колекція настільних та стельових світильників у формі птахів білоруської дизайн-студії Fajno Design виконана в грайливому та лаконічному стилі. Матеріали, що використовуються: дерево або пластик зі склом. Такий світильник у вигляді птаха може прикрасити як сучасну квартиру, так і затишний заміський будинок, стати родзинкою дитячої кімнати або оригінальним акцентом робочого кабінету.

настільний світильник у вигляді пташки люстра у вигляді птахів

Стародавнє мистецтво орігамі як і раніше в моді, і промислові дизайнери використовують його у своїх роботах. Так, наприклад, незвичайний світильник у вигляді птаха виконаний з елементами техніки орігамі. Птах, ніби складений із паперу, випромінює м'яке світло, сидячи на жердинці. Дизайнер Umut Yamac пропонує варіанти настінного та підлогового розміщення лампи. Плафон у формі птиці виконаний із найтоншого листа металу.

світильник у формі птиці орігамі орігамі світильник у вигляді птиці

Дизайнерський квартет Chen & Karlsson створили стельовий світильник у формі птаха, який випромінює золотисте світло завдяки металевому профілю навколо лампочки. Навіть у вимкненому положенні світильник виглядає дуже незвично.

лампа у вигляді птаха світильник у формі птиці

Британський промисловий дизайнер Ed Carpenter розробив симпатичний нічник у вигляді голуба. Світильник зроблений з кольорового акрилу, дуже легкий та зручний. Його можна поставити або повісити будь-де, так як світильник оснащений звичайною прищіпкою.

нічник у вигляді голуба нічник у вигляді птаха

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *