Декоративна ялинка з паперу та картону на Новий 2024 своїми руками

Прикрасити стіл чи полиці невеликою декоративною ялинкою на Новий 2021 рік – чудова ідея, але такі прикраси можуть бути досить дорогими, якщо їх купувати у магазинах. Навіщо витрачати гроші, якщо ви можете зробити оригінальне, цікаве та кумедне дерево своїми руками, використовуючи підручні матеріали? Варіанти ялинок з фетра, ниток та тканини ми вже розглядали. Зараз пропоную зробити чотири варіанти ялинки з паперу та картону.

Зміст:

  1. Ялинка з нотних чи книжкових листів
  2. Ялинка з кольорового паперу
  3. Ялинка з картонних конусів
  4. Ялинка з картону
  5. Ялинка з книги

Ялинка з нотних чи книжкових листів

декоративна ялинка з паперу своїми руками

За радянських часів, та й зараз подекуди, продавщиці в магазинах розколювали чеки на штир. За таким же принципом зроблена ця оригінальна ялинка з нотних сторінок.

Візьміть тонку металеву (пластикову, дерев'яну) вісь та закріпіть її на якійсь підставці. Наприклад, можна вбити великий цвях у дерев'яний брусок або приклеїти до пластикової кришки.

ялинка з паперу

Гілки ялинки робитимемо зі сторінок книги, газети, журналу, кольорового паперу чи нотного зошита, як у цьому прикладі. Якщо у вас є зубчасті ножиці або спеціальний фігурний різак для паперу, то краще скористатися ними - краї виглядатимуть незвичайно. Зрештою, можна хвилясті або зигзагоподібні краї вирізати і звичайними ножицями, просто часу та терпіння знадобиться більше.

Почніть вирізати найбільші нижні шари різдвяного дерева. Розмір підберіть самостійно, виходячи з бажаного обсягу виробу та висоти основи - штиря. Для кожного розміру паперового квадрата вирізайте 10-20 екземплярів.

Також нам знадобиться велика кількість картонних простовок між паперовими деталями. Виріжте їх із щільного картону. Усередині картонної проставочки проробіть діроколом отвір.

Тепер все, що вам потрібно зробити - це почати розколювати паперові квадратики на вісь, починаючи з великих. Поміж кількома сторінковими деталями розміщуйте картонні прокладки.

Нехай сторінки повертаються у довільному порядку, щоб вийшов такий конусоподібний ефект.

Верхівку прикрасьте великою намистом або будь-яким іншим декоративним елементом.

Краса! Проста та швидка новорічна виробка своїми руками для вас та ваших дітей!

Ялинка з кольорового паперу

Яскрава, квітчаста, весела ялинка підтримає святковий настрій та додасть безтурботної радості в будинку!

Підставою для виробу є картонний конус. Також вам знадобиться кілька аркушів різнокольорового паперу, краще з якимись візерунками.

З кольорового паперу вирізаємо невеликі деталі у вигляді пелюсток. Кількість залежить від розміру основи. Якщо деталей не вистачить, щоб обклеїти всю ялинку до верхівки краще потім дорізати.

Щоб надати кожному пелюстку трохи вигнутий вигляд, оберніть його навколо олівця. Ви можете завивати пелюсток перед приклеюванням, не обов'язково завивати всі рази.

Нанесіть трохи клею на загострену частину пелюстки, починаючи з нижнього ряду, приклейте його до поверхні картону. Нехай деталі знаходять одна на одну, трохи перекривають. Якщо ряди виходитимуть трохи криво, з нахилом — не біда! Це надасть ще більше чарівності деревцю.

декоративна ялинка з паперу та картону

Ось і все, ялинка на Новий 2021 готова!

Ялинка з картонних конусів

новорічна ялинка з картонних конусів

Для цього варіанта настільної ялинки знадобиться картон для виробів або просто коробки від пластівців, шоколадних цукерок та інших продуктів чи речей.

Дерево складається з одягнених один на одного картонних конусів, вирізаних із коробок та склеєних клеєм. Підстави конусів виріжте у вигляді пелюсток. Перші 4-5 конусів від більшого до дрібнішого одягніть один на одного. Верхній конус просто обклейте окремими картонними пелюстками. Теоретично можна не робити кілька конусів, а зробити один великий, на який вже і клеїти деталі, як пропонується у попередній ідеї виробу.

Для прикраси всієї ялинки покрийте її блискітками.

Ялинка з картону

новорічна ялинка з паперу своїми руками

Основою, як завжди, виступає конус з картону або пінопласту (пінополістирол). Також знадобляться зелений папір, клей, олівець та прикраси (наприклад, зірочка на верхівку).

Якщо конус із піни, то пофарбуйте його в зелений колір або просто оберніть зеленим папером. Наріжте безліч різноманітних смужок паперу, довгих і коротших. Закрутіть кінчик смужки на олівець, а потім приклейте до конуса, починаючи з нижнього ряду.

Більші смужки паперу з великими завитками клейте знизу, а дрібніші зверху. Результат вийде ось такий:

Якщо ви робите велику ялинку, висотою метр або більше, для закручування нижніх смужок паперу візьміть предмет більшого діаметру, наприклад, аерозольний балончик.

Ялинка з книги

Я за те, щоб будь-які книги, які вам не потрібні, дарувати громадським бібліотекам. Смаки у всіх дуже різні, і навіть література з марксизму-ленінізму чи довідник електротехніки 1970-х років знайдуть своїх відданих читачів.

декоративні ялинки з книги своїми руками

Але якщо у вас є книги в дуже поганому стані, що розсипається, їх неможливо відремонтувати і вони не представляють для вас і ваших близьких жодної цінності, то зробити з них декоративні новорічні прикраси буде прекрасною ідеєю.

новорічний виріб з книги

Для цього беремо паперову книгу та звільняємо її від обкладинки, які можна використовувати для інших виробів. Відраховуємо не менше тридцяти сторінок та відрізаємо їх гострим канцелярським ножем. Цей етап краще дітям не довіряти, щоби ніхто не порізався.

Кожну сторінку згинаємо так, як показано на фотографії нижче:

робимо своїми руками ялинку з книги

Коли всі сторінки загнуті та трикутники, з'єднайте дві крайні, зробивши таким чином конус.

декоративні вироби ялинку зі сторінок книги

Для додаткової прикраси можна покрити краї сторінок клеєм і вмочити в блискітки, а верхівку увінчати паперовою сніжинкою, зірочкою або кулькою.

декоративні ялинки з книги своїми руками

Креативна «книжкова» ялинка на Новий 2021 готова! Щасливих новорічних свят!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *