Графіті в інтер'єрі: розпис стін у будинку

графіті розпис стін

Ми звикли до того, що мистецтво графіті – написи, зображення та малюнки, намальовані фарбою на стінах та інших поверхнях – поширене на вулиці, прикрашаючи зовнішні стіни будинків та гаражів, паркани та мости. Але можна гармонійно використати стиль графіті в інтер'єрі будь-якого приміщення, від коридору до дитячої кімнати! Таке оформлення можна сміливо вважати сучасним, стильним, творчим та порівняно недорогим способом декорування інтер'єру.

графіті в інтер'єрі

Незважаючи на величезний вибір шпалер, плиток, декоративних панелей та інших покриттів стін, ви ніколи не можете бути впевнені в тому, що зможете знайти саме той колір або малюнок, про який мрієте, і при цьому бути унікальним у своєму виборі. А з графіті розписом стін це більш ніж реально! Як і будь-яка авторська робота, зроблена руками, малюнки та зображення графіті в інтер'єрі мають свою родзинку, чарівність, оригінальність і неповторність.

графіті в інтер'єрі дитячої

Стиль робіт може бути різним: від абстракціонізму та фентезі до фотографічного реалізму. Для розпису стін ви можете вибрати будь-яку картинку, фотографію з інтернету або самостійно накидати ескіз із загальною ідеєю і кольоровою гамою. Детальне опрацювання ескізу і безпосередньо розпис стін краще довірити професіоналам у оформленні графіті, якщо ви самі таким не є.

графіті в оформленні інтер'єру

Стіни перед розписом мають бути пофарбовані в білий колір інтер'єрною акриловою фарбою. Якщо за ескізом передбачається плавний перехід із графіті в колір стіни, стіна має бути основного кольору приміщення.

графіті в інтер'єрі кімнати

Не варто побоюватися того, що фарба для графіті в інтер'єрі шкідлива для здоров'я. Спеціальні якісні фарби для роботи у внутрішніх житлових приміщеннях виготовлені з акрилового пігменту та нітросмолу, тому після висихання малюнка та провітрювання кімнати стіна нетоксична. Залишається лише акриловий пігмент, який не виділяє шкідливих речовин. Тож яскравим, забавним, веселим та екологічно безпечним малюнком можна покрити стіни навіть у дитячій кімнаті! Стійкість у такої фарби нічим не гірша, ніж у звичайного акрилу. Навіть графіті зображення на кахлі в басейні, що зараз дуже модно, радуватиме власників та відвідувачів своїм чудовим зовнішнім виглядом протягом кількох років.

графіті в інтер'єрі басейну

Ще кілька прикладів оформлення інтер'єру нижче: 

графіті в інтер'єрі ванної кімнати графіті в інтер'єрі графіті вдома графіті розпис стін graffiti-18 graffiti-20 graffiti-07 graffiti-10

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *