Стелаж з висувними полицями своїми руками

Використовуючи кожен сантиметр місця кімнати, ми можемо збільшити корисну площу для зберігання речей. "Розумні" меблі допоможе ще ефективніше вирішити питання зберігання, наприклад, стелаж з висувними полицями корейського дизайнера Yi-Cong Lu. Полиці висуваються не зовсім звичним способом, при цьому загальний обсяг стелажу збільшується, а значить можна вмістити ще більше книг і речей.

стелаж з полицями виджви своїми руками

Ідея дизайнера оригінальна і проста, причому досить легко зробити такий стелаж із висувними полицями своїми руками. На відміну від промислових стелажів, у цій моделі полиці висуваються не вперед, а в сторони, розширюючи всю конструкцію. Фактично, висувні полиці – це прості меблеві ящики на металевих напрямних. Такі ящики ми звикли використовувати в тумбах та комодах, тільки тут ящики розташовані вертикально, а напрямні – на задній стінці стелажу. У цій моделі дизайнер зробив по одному довгому ящику на нижніх полицях і по два менші ящики на верхніх. Кожен з них можна висунути в одну чи іншу сторону залежно від потреби додаткового простору.

стелаж з висувними полицями - ящиками

Цей предмет меблів взаємодіє з користувачем, змінюючи форму та розміри, причому без використання електроніки та інших складних технологій. Використовуючи направляючі для ящиків письмового столу, такий стелаж можна зробити своїми руками.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *