Оббивка крісел з чоловічих пальт та шинелів

Невелика студія з Великобританії Rescued Retro Vintage займається тим, що буквально рятує антикварні меблі від старості та старезності, перетворюючи крісла, стільці та пуфи на приголомшливі предмети інтер'єру з вишуканим характером англійської аристократії. Родзинкою перетворення стала оббивка крісел, виконана з чоловічих вовняних пальт, а також військових шинелів Радянського Союзу.

Посидіти в м'якому кріслі біля каміна за філіжанкою міцного чаю — гарна англійська традиція. І часто крісла так і називалися — камінні, бо стояли поряд із осередком. Від постійного впливу жару, а також вугільків крісла, що зрідка потрапляли, втрачали свій первісний парадний вигляд. Саме такі традиційні крісла й оновлювали дизайнери. Для початку, звичайно, була видалена стара оббивка, полагоджена, пофарбована та відполірована дерев'яна основа. Потім основу наново оббили сучасними вогнетривкими матеріалами.

оббивка крісла з англійського костюма

Як верхня оббивка крісел були використані англійські вовняні та твідові пальта та піджаки класичного крою. Оббивка виглядає так, наче пальто просто одягли на крісло. І комір, і кишені, і лацкани, і ґудзички — все на місці! Суворий зовнішній вигляд можуть доповнювати шарф та хустинку в нагрудній кишені.

оббивка крісла з чоловічого пальта

Традиційний візерунок тканини - клітинка, рубчик, а також спокійні класичні забарвлення надають новому крісло солідну надійність, спокій і якийсь домашній затишок.

оббивка крісла з чоловічого піджака оббивка крісла з чоловічого пальта оббивка крісла з чоловічого пальта

Особливе місце у серії пальтових крісел займають крісла у військовій формі Радянського Союзу! Сіра вовняна шинель з червоними лацканами, нашивками, фірмовими гудзиками та емальованими зірками з гербом виглядає дуже оригінально та цікаво як чохло! Викликає питання, наскільки зручно сидітиме на ґудзиках, але, можливо, автори проекту вирішили, що точковий масаж п'ятої точки та спини нікому не зашкодить!

оббивка крісла із радянської шинелі

Оббивка крісел зроблена на замовлення, унікальна та неповторна. Ціна одного крісла коливається від 1500 доларів до 3000 доларів. І якщо ви не знаєте, куди вкладати гроші в Україні, подумайте, а чи не придбати такі унікальні крісла? Згодом вартість, напевно, зросте, адже в одному виробі поєднуються і антикварні меблі, і старовинний костюм!

Джерело: http://biznet.kiev.ua/index.php?showforum=146

оббивка крісла із радянської шинелі

оббивка крісла із радянської шинелі оббивка крісла з військової шинелі

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *