Стельова теплиця - лампа для рослин Greenhouse

В інтер'єрі будь-якого стилю гармонійно виглядають різні види декоративних кімнатних рослин та квітів у відповідних стилі приміщення вазонах або горщиках. Окрім традиційних або сучасних керамічних горщиків на підвіконнях та кашпо на підлозі, дизайнери вигадують такі незвичайні аксесуари, як ця стельова лампа для рослин Greenhouse Lamp чеської художниці Христини Пожерової (Krist?na Pojerov?).

Greenhouse у перекладі з англійської означає «теплиця», «оранжерея». Власне, у назві і відображена суть аксесуара - вишуканий тандем освітлювального приладу та невеликого скляного контейнера для рослин, що виконує роль міні-оранжереї.
стельова лампа для рослин

Лампа для рослин виконана у формі пончика з отвором у центрі. Це дозволяє легко дістати до внутрішньої скляної форми — канави, щоб насипати ґрунт, посадити невисокі трави, мохи чи аерофіти, поливати та доглядати їх. Вдень лампа для рослин виглядає як підвісна оранжерея, яка чарівним чином перетворюється ввечері на оригінальний світильник! Розсіяне світло, що проникає крізь листя зелених рослин, м'яко освітлює кімнату, наче промені сонечка в саду.
стельова лампа для рослин

Тепло, яке виділяє лампочка, дарма не витрачається, таким чином підтримується власний мікроклімат у теплиці-світильнику. Рівень освітлення та нагрівання лампочки регулюється за допомогою регулятора над лампою. Тому при виборі рослин під посадку можна зупинитися на тих, хто любить теплий вологий клімат. Електрична частина плафона захищена від попадання вологи.

Відразу подумалося, що лампа для рослин знайде своє місце саме на кухні, а в ньому ідеально зручно пророщувати пшеницю.

лампа для рослин greenhouse

"Ми є те, що ми їмо", - цю знамениту фразу Гіппократа можна доповнити словами "і що п'ємо"! Якість питної води дуже важлива для здоров'я будь-якої людини. Замовити з доставкою якісну, безпечну, чисту та природну збалансовану воду можна у компанії Райське Джерело. Поставтеся до вибору води виважено і серйозно. http://www.eden.com.ua/!

лампа для рослин в інтер'єрі лампа для рослин в інтер'єрі лампа для рослин в інтер'єрі світильник - лампа для рослин

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *