Мандарин: пуф трансформер

"Ми ділили апельсин, багато нас, а він один!" — цей дитячий віршик майже підходить для функціонального предмета меблів — набору яскравих зручних пуфів, які можуть розмістити веселу компанію до восьми чоловік.

пуф трансформер мандарин

Як нескладно здогадатися, натхненням та моделлю для комплекту пуфів послужив фрукт мандарин. Дизайнери В'ячеслав Чупахін та Геннадій Мартинов так і назвали свій витвір. "Мандарин" - це пуф трансформер, який може бути розділений на вісім м'яких часточок-пуфиков. Пуфи з'єднуються між собою блискавками. Усередині кожного пуфика - м'який наповнювач, а зверху - двоколірний чохол, що знімається, який можна легко випрати в пральній машинці. Кольори прекрасно підібрані, яскраві і, водночас, не дратівливі.

пуф-трансформер Мандарин

Головною особливістю Мандарина є те, що можна по-різному поєднувати окремі часточки-пуфики. Сстібаючи блискавкою два, три і більше пуфів, ви можете з комфортом відпочити на зручному кріслі, дивані і навіть у ліжечку.

пуф-трансформер Мандарин

Можливість створювати різні форми м'яких меблів дуже сподобається дітям. Такий оригінальний яскравий пуф трансформер гармонійно виглядатиме у дитячій. А коли до батьків прийдуть гості, можна буде сміливо запозичити Мандарин для дорослих посиденьок у молодіжному стилі, на підлозі. Виразне поєднання кольорів та нестандартний дизайн також прикрасять простір офісу, дачі, дитячого садка чи школи. Пуф трансформер «Мандарин» був у жовтні 2013 року вперше представлений у Москві на виставці Salone Satillite WorldWide 2013 року.

пуф трансформер мандарин пуф трансформер мандарин у розібраному вигляді окрема часточка пуфик дві часточки - пуфика п'ять часточок - пуфів, з'єднаних у крісло пуф-трансформер Мандарин пуф-трансформер Мандарин

пуф-трансформер Мандарин

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “Мандарин: пуф трансформер”

  1. ЁёлкАа

    Червоно яби посиділа

  2. Анастасия

    Де купити не знайду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *