Stealth Kitchen: інноваційна прихована кухня

Один мій друг купив двокімнатну квартиру в новобудові і вирішив перетворити її на трикімнатну, зробивши з кухні окрему кімнату для доньки. В результаті перепланування всі необхідні кухонні меблі, побутова техніка та приладдя переїхали в зону вітальні, фактично зайнявши одну стіну та простір перед нею. В цілому, таке рішення цілком себе виправдало, але все ж таки затишок у вітальні був порушений. Хоч кухня та сучасна, стильна, акуратна, але все-таки це кухня і нікуди її не приховаєш… чи приховаєш?

прихована кухня Stealth Kitchen в інтер'єріАмериканською компанією Resourse Furniture було розроблено проект модульної конструкції кухні, де вся техніка, робочі поверхні, ящики та шафки ховаються за дерев'яними дверцятами. Сама прихована кухня, вірніше, її ідея не нова, але такий концепт вважається інноваційним, адже в повністю закритому стані вся кухня виглядає як стіна з дерев'яних панелей.

інноваційна прихована кухня Stealth Kitchen у закритому вигляді

За панелями — повністю функціональна кухня з усіма сучасними потребами високого класу — великий холодильник, морозильна камера, плита, духова шафа, витяжка, мікрохвильова піч, раковина, посудомийна машина, робочі поверхні для приготування їжі та безліч місць для зберігання продуктів та кухонного начиння.

прихована кухня Stealth Kitchen

Прихована кухня має широкі можливості інтеграції в простір, тому що всі модулі можуть бути зроблені на замовлення з огляду на деталі приміщення та індивідуальні запити користувача. З технологією Stealth Kitchen кухонну стінку та побутову техніку можна гармонійно вписати в будь-яку кімнату чи приміщення з незвичайним плануванням.

відкриті секції прихована кухня StealthТехнологія Stealth Kitchen запатентована та входить до реєстру шанованої американської консалтингової організації з безпеки та сертифікації UL (Underwriters Laboratories), що само по собі добре свідчить про якісне виконання модулів.

повністю відкрита розумна невидима кухня Stealth Kitchen

Прихована кухня віддає данину стилю мінімалізму, тоді як власникам часто хочеться бачити оригінальні рішення дизайну меблів. А що тут вигадати з голою стіною з панелей? Але подумайте про те, як цей тип кухні може вигідно підкреслити інші об'єкти в приміщенні, не відволікати увагу від м'якого куточка для відпочинку у вітальні чи чудового виду за вікном. Також «невидима» кухня може творити дива в невеликому просторі, де дуже важливим є питання економії місця.

закрита кухня Stealth Kitchen в інтер'єрі

Швидкісний ритм життя в мегаполісах з умовами існування, що постійно змінюються, завжди будуть надихати дизайнерів на настільки незвичайний і корисні рішення!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *