Килими своїми руками з лейблів від джинсів

Співробітники скандинавської дизайн-компанії King of Sweden збирали та продовжують збирати старі джинси, в яких їх цікавить лише фірмова етикетка з торговою маркою – лейбл. З сотень та тисяч шкіряних та текстильних етикеток хлопці шиють килими своїми руками з лейблів від джинс.

Концепція використання предметів одягу після їхнього зносу для інших цілей далеко не нова. Десятиліттями жінки роблять клаптеві килимки та ковдри зі старих речей. Так само можна зробити і килим своїми руками з лейблів від джинс. Єдина проблема — знайти достатню кількість етикеток, адже навіть для невеликої половини знадобиться не менше 50 штук.

килим своїми руками з лейблів від джинсівЩоб зробити такі килими своїми руками, лейбли краще нашити на якусь тканину можна навіть тонку. Нашиті один на одного етикетки і так додадуть килиму необхідної щільності. Для роботи використовуйте швейну машинку, тому що вручну пришивати кожен лейбл – заняття дуже трудомістке. Робіть рядки по периметру етикетки, там, де вона була пришита до джинсів. Візерунок ви можете вибрати самі - правильна рівна сітка, ялинка, спіраль для круглого килима, але найефектніше виглядають лейбли в злегка неправильному порядку, нашити один на одного.

килим своїми руками з лейблів

Фірмовий килим від King of Sweden - оригінальний предмет інтер'єру в стилі лофт або подібних стилях. Придивившись уважно до лейблів, можна побачити Ralph Lauren, Levis, American Eagle, Wrangler та багато інших відомих імен. Килим доступний у двох розмірах: 140 х 200 см і 160 х 240 см, і він далеко не з дешевих. Той, що поменше, обійдеться покупцеві в €399, а більше — в €545.

килим своїми руками з лейблів джинс своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *