Багатофункціональний збірний стелаж Tipi

Дизайнер Ассаф Ізраель (Assaf Israel) спроектував цікавий збірний стелаж Tipi для студії Joynout. Ідея такого предмета меблів виникла під час річної подорожі дизайнера довкола світу. У дерев'яному стелажі є головний елемент кочового способу життя - можливість легко і швидко розібрати систему, скласти, перевезти і зібрати заново в новому місці. Дана модель, звичайно, не відрізняється компактними розмірами, але цілком можливо зробити на замовлення зменшену копію.

поличковий збірний стелаж Tipi

Збірний стелаж Tipi — багатофункціональний, може використовуватися як робоче місце, обідній стіл, книжкові полиці, відкрита шафа для одягу, стелаж для інструментів тощо. Багатофункціональність – цінна характеристика меблів для малогабаритних просторів. Така система зберігання підійде як для приватного користування у квартирах та будинках, так і для громадських місць – залів очікування вокзалів та аеропортів, бібліотек та кафе.

багатофункціональний збірний стелаж tipi

Конусоподібна структура, що нагадує каркас вігваму, дозволяє легко встановлювати полиці без жорсткої фіксації. Діаметр двох отворів з обох боків однієї полиці відрізняється від діаметра отворів інший, що дозволяє їх розташувати на різній висоті відносно один одного. Щоб обидва конуси мали однаковий діаметр основи, у двох місцях болтами прикручуються круглі полиці, які й тримають загальну форму. На них можна поставити кошики для речей у етно стилі та горщики з кімнатними рослинами.

збірний стелаж Tipi як відкрита шафа

Думаю, за бажання та можливості можна зробити подібний багатофункціональний збірний стелаж своїми руками або замовити у майстрів.

дерев'яний збірний стелаж

деталі збірного стелажу ескіз tipi desk

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *