Мрії уві сні: дитяча постільна білизна

У сні можливо все: будь-які пригоди, кругосвітні та космічні подорожі, особливі вміння та супер-навички! Можна бути будь-ким, а оригінальна дитяча постільна білизна голландської компанії Snurk допоможе в цьому, відправивши вашого малюка в казкову країну мрій уже одягненим для пригод.

Набір постільних речей з фото-реалістичним зображенням сукні принцеси або танцівниці фламенко, уніформи пожежника або скафандра астронавта дають можливість дітям, що засипають, уявити себе в цій ролі і в хорошому настрої заснути. Та й сам процес укладання спати буде проходити набагато простіше. «Починаємо зворотний відлік до польоту у сон! Десять, дев'ять, …, один, пуск! — у подібні ігри перед сном буде цікаво погратись із синочком — володарем космічного ліжка. Є також двоспальні постільні набори для батьків. Можна лягти під ковдру, заплющити очі, уявити міріади зірок і відчути, як слабшає сила земного тяжіння.

дитяча постільна білизна snurk зі скафандром астронавта

Зображення уніформи або сукні на підковдру доповнено реалістичним зображенням головного убору на наволочці. Маленькій принцесі в пишній рожевій сукні так личить буде чарівна тіара. Така дитяча постільна білизна перетворить процес укладання спати в збори на королівський бал, де будуть присутні всі принци та лицарі казок. А перед балом потрібно обов'язково прийняти ванну, вимити голову та почистити зуби!

дитяча постільна білизна snurk із сукнею принцеси

дитяча постільна білизна snurk з формою пожежника дитяча постільна білизна snurk з платтям танцівниці фламенко дитяча постільна білизна snurk із зображенням батутапостільна білизна snurk з 3d зображенням сплячого кота постільна білизна snurk з 3d зображенням метеликів

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *