Барвисті декор балкона в стилі Boho Chic

Різнобарвні, барвисті, квітчасті, наповнені різноманітними деталями та аксесуарами інтер'єри не всім припадуть до душі, але люди, що люблять свободу самовираження, живуть яскравим рухомим життям, займаються мистецтвом і не підтримують будь-які умовності належним чином оцінять такий стиль. Одним із стилів декору приміщень з великою кількістю різних деталей є бохо шик (boho chic). Сьогодні розглянемо варіанти, як оформити декор балкона в цьому стилі.

Стиль бохо шик сягає корінням у циганську культуру, самобутню, яскраву і відкидає чіткі рамки встановлених у суспільстві правил. І якщо вам здається, що оформити весь інтер'єр квартири в бохо - це занадто, то для маленького міського балкона таке мальовниче оформлення буде доречним.

декор балкона в стилі бохо шикГра з яскравими тканинами, різноманітними аксесуарами та меблями з натуральних матеріалів – найпростіший спосіб досягти бохо стилю в інтер'єрі. Бохо шик як декор балкона не передбачає обов'язкових правил підбору кольорової гами та розміщення меблів. Тим не менш, безліч деталей і кольорів не повинні викликати відчуття нагромадження та тяжкості сприйняття.

декор балкона в стилі бохо шик

Поставте на балконі дерев'яні крісла та столик, стільці з ротанга (наприклад, такі: http://terico.com.ua/katalog-mebeli/stulya/) або кований диван, постільте грубі циновки або м'який килим з етно-орнаментом, повісьте яскраві фіранки, наповніть простір балкона різнокольоровими пуфами та подушками, додайте кілька східних аксесуарів у вигляді бляшаного великого світильника, свічників і т.д. Не забувайте про зелень – ваші улюблені кімнатні рослини у горщиках на весну та літо можуть сміливо переїхати на балкон.

декор балкона в стилі бохо шикНе соромтеся ставити на балконі ваші улюблені речі та колекції, адже бохо шик – це еклектичний стиль. Знайдіть ще більше натхнення на фотографіях нижче і зробіть декор балкона немов яскравий оазис кочового літа!

балкон у стилі бохо шик ідеї декору балкона в стилі boho chic барвисті ідеї декору балкона в стилі boho chic яскраві ідеї декору балкона в стилі boho chic дизайн відкритий балкон в стилі бохо шик декор відкритий балкон в стилі бохо шик декор відкритий балкон в стилі boho chic ідеї декору відкритий балкон в стилі boho chic міський балкон у стилі boho chic відкритий балкон у стилі boho chic невеликий балкон у стилі boho chic декор балкона в стилі бохо дизайн балкона в стилі бохо

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *