Зливаючись зі скелями: кам'яний будинок Desert House

Цей незвичайний кам'яний будинок у Національному парку Joshua-Tree, Каліфорнія, США є сміливим прикладом творчої сучасної архітектури в її кращих проявах. Дизайн the Desert House (Будинок у пустелі) розроблений архітектором Ken Kellogg у рамках концепції Organic Modern Estate (Органічна Сучасна Нерухомість).

Робота над цією скельною архітектурою розпочалася у 1988 році. Незважаючи на те, що зовнішні роботи були закінчені в 1993 році, дизайнер інтер'єрів John Vugrin витратив ще кілька років на внутрішнє оформлення та облаштування резиденції в стилі, що точно відповідає екстер'єру будинку та зовнішньому довкіллю. Результатом є приголомшливий будинок із цементу, каменю, сталі, скла та міді, який гармонійно поєднується з природним ландшафтом скельної пустелі Національного парку.

кам'яний будинок у національному парку Joshua tree, Каліфорнія

Сила жорсткої та міцної кам'яної оболонки особняка запозичені у навколишніх скель. Інтер'єр же являє собою теплий затишний простір з плавними лініями, що перетікають, дбайливо оточують своїх мешканців. Сонячне світло проникає крізь безліч прорізів-отворів, що розділяють кам'яні панелі даху та стін. За словами архітектора, дизайн підкреслює чоловічі та жіночі форми, які є відмінною рисою органічної архітектури. Загальна площа будинку складає 431 кв м. У резиденції, крім вітальні, кухні та підсобних приміщень, є три спальні та три ванні кімнати. І якщо у вас є $3.000.000, то кам'яний будинок виставлений на продаж.

кам'яний будинок у скелях

Джерело: http://oknapark.ua/

кам'яний будинок у скелях Національного парку Джошуа-Трі кам'яний будинок архітектора Kendrick Bangs Kellogg оригінальна резиденція архітектора Kendrick Bangs Kellogg будинок архітектора Kendrick Bangs Kellogg вночі нічний вид на резиденцію архітектора Kendrick Bangs Kellogg дизайн будинку архітектора Kendrick Bangs Kellogg резиденція у скелях національного парку Joshua Tree, США інтер'єр будинку у національному парку Joshue Tree, USA інтер'єр резиденції Kendrick Bangs Kellogg інтер'єр вітальні резиденції Kendrick Bangs Kellogg інтер'єр вітальні резиденції Kendrick Bangs Kellogg еко інтер'єр вітальні резиденції Kendrick Bangs Kellogg еко інтер'єр вітальні резиденції Kendrick Bangs Kellogg еко інтер'єр спальні резиденції Kendrick Bangs Kellogg

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *