Старі інструменти і мотлох в прикрасі дачі та саду

Подумайте двічі, перш ніж викидати старий, зламаний садовий інвентар, іржаві залозки та непотрібні речі. Весь цей мотлох може стати цікавим декором вашого саду та дачі.

Ідеї прикраси присадибної ділянки своїми руками у такий спосіб прості в реалізації і не вимагатимуть особливих зусиль та витрат часу. Головне — побачити у предметі, що вже явно вийшов із придатності, його нове призначення, місце у куточку двору та оточення.

візок

Старий візок як декор саду

Старий садовий візок або тачка стане чарівним вінтажним. кашпо для рослин. Помістіть на неї кілька горщиків із квітами та поставте в будь-якому куточку саду.

козли

Столярні козли як п'єдестал для квітів

Пристосування, використовуване теслями та столярами для закріплення дощок та колод при розпилюванні, відоме також під назвою козли, може стати оригінальним п'єдесталом для горщиків з кімнатними квітами.

граблі

Граблі як тримач для садових інструментів

При декоруванні двору не забувайте про зручність зберігання інвентарю. Сільський шарм садових інструментів одразу привертає увагу у цій оригінальній полиці – вішалці, зробленій із старих граблів. Цікаво та дуже зручно!

лійки

Лійки як горщики для рослин

Лійки, відра та інші ємності можна використовувати як вазони, кашпо та горщики для квітів. Не забувайте про це — дивовижно!

стара ванна

Стара ванна як садовий фонтан

Це просто — перетворити майже нічого на античну прикрасу саду! Стара ванна, що зазвичай стоїть десь у кутку двору і наповнена каламутною квітучою водою, може запросто стати оригінальним декоративним ставком із фонтаном із душу! Болотяні рослини, каміння та качечка, вкрита мохом, додадуть завершальні штрихи до чарівної водойми — фонтану!

лопати

Іржаві живці лопат у квітнику

Іржаві лопати, зламані граблі, застарілі серпи, вкопані на клумбі або в квітнику, нададуть саду сільської чарівності.

труба та люк

Труба та люк як столик

Люк, встановлений на шматок каналізаційної труби, послужить нову мету як столик для двору. Вага кришки має бути достатньо, щоб утримувати всю конструкцію на місці. Для прискорення процесу іржавіння зануріть металеві предмети в солону воду. Різні деталі та шестерні доповнять «брутальний» стиль і підтримають його.

садові інструменти

Садові інструменти та інвентар як паркан

Використовуйте серію міцних та довгих предметів садового, спортивного та дачного інвентарю для створення своїми руками унікального паркану з власною історією. Зокрема, стійки забору на ілюстрації виготовлені з лопати, молотка для крикету, одвірка дверей, частини балконної огорожі та залізних куль. Якщо предметів, гідних бути виставленими на загальний огляд мало - зробіть просто «музейні» секції в паркані.

вікна

Вікна на веранді

Чарівна ідея використання старих віконних рам. Підвісьте вікна на відкритому ґанку, щоб надати йому родзинки та архітектурного інтересу.

канделябр

Канделябр на ганку

Там, де електричне освітлення буде не до місця - або просто недоступне - старовинний канделябр зі свічками додасть місцю ауру чаклунства та витонченості.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *