Прикраса клумби та квітника: фігурки на кілочку

Декоративні невеликі фігурки на кілочках додадуть вашому саду витончена чарівність. На клумбі оселяться мініатюрні феї та ельфи, у квітнику житимуть різнокольорові метелики, пташки та комахи, а грядки з травами будуть підписані на табличках. Мініатюрні скульптури просто встромляються в землю, тому ними можна прикрасити горщики з кімнатними рослинами, підвісний сад на балконі на дачі та город. Вибір досить широкий - на світовому ринку представлені різноманітні форми, матеріали, розміри та кольори.

Майже все може стати садовою прикрасою на кілочку. Ви можете спробувати зробити своїми руками оригінальний декор клумби. За основу візьміть дерев'яні кілки, металеві прути чи палиці. Далі відпустіть вашу уяву та фантазію! Подивіться, що лежить у вас на горищі або в сараї, змайструйте виріб з мотлоху та сміття, купіть кумедні фігурки на розпродажах та блошиних ринках. Використовуючи супер-клей, рідкі цвяхи, болти та гвинтики прикріпіть верхівку до кілочка і вставте готову прикрасу в землю! таким чином ви можете використовувати практично все: глиняні горщики, посуд, садовий інвентар, іграшки та фігурки, ліхтарі, свічники.

Серед «професійних» садових скульптур на кілочках (англ. garden stakes) особливо слід відзначити світильники та фігурки, які за день накопичують сонячну енергію, а ввечері м'яко світяться, огортаючи сад ніжним сяйвом.

Невелика добірка різних декоративних фігурок для саду та дачі – у галереї нижче. Шукайте свою ідею!

decor-sad-19 decor-sad-02 decor-sad-05 decor-sad-06 decor-sad-17 decor-sad-16 decor-sad-15 decor-sad-14 decor-sad-13 decor-sad-12 decor-sad-11 decor-sad-10 decor-sad-09 decor-sad-08 decor-sad-07 decor-sad-01 decor-sad-21 decor-sad-20 decor-sad-18

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *