Старі меблі як плантації та горщики для рослин

Дизайнери Peter Bottazzi та Denish Bonapace представили цю колекцію меблів, перероблених у ящики та плантації для кімнатних рослин, лікувальних трав, чагарників та дерев. 

Серія гібридних меблів отримала назву Da Morto A Orto, що означає «від надлишку до великої кількості». Це не просто набір з частин непотрібних речей, це критичне, іронічне переосмислення повсякденних об'єктів, які ми вже вважаємо, що вийшли з вжитку: об'єкти та меблі в будинку, призначені зникнути і бути знищеними, реанімовані з новим поглядом, зеленим та екологічним.

Незвичайні контейнери - квіткові горщики з стільців, комодів, труб і ящиків вміло схрещені один з одним, перш ніж їм були щеплені рослини. Таким чином вийшли справжні городи та плантації для приміщень. Такий зелений декор кімнати також чудово виглядатиме і в саду, на дачі.

Проект покликаний стати першим кроком у серії ініціатив, у яких культура та садівництво змішані разом, щоб люди могли розвивати та досліджувати питання, пов'язані з розвитком особистості, збереженням особистості, будинку, міста та планети.

Ще оригінальні ідеї для зеленого декору кімнат та саду дивіться нижче.

da-morto-a-orto-planter-17 da-morto-a-orto-planter-03 da-morto-a-orto-planter-05 da-morto-a-orto-planter-07 da-morto-a-orto-planter-09 da-morto-a-orto-planter-11 da-morto-a-orto-planter-12 da-morto-a-orto-planter-15 da-morto-a-orto-planter-16

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *