Keret House: найвужчий будинок у Варшаві

У вузький проміжок між будинками 22 Chodna St. та 74 ?elazna St., Варшава, архітектор Jakub Szcz?sny вбудував найвужчий будинок у місті та один з найвужчих житлових будинків у світі. Ширина приміщення у найширшому місці становить лише 122 см, а у найвужчому – 72 см!

найвужчий будинок keret house, проект

Найвужчий будинок створено як літню робочу студію для видатного ізраїльського письменника Etgar Keret. Крім того, таке скромне за площею приміщення виконує функцію студії для запрошених молодих інтелектуалів з усього світу. Ну і, звичайно ж, Keret House — визначна пам'ятка Варшави, маловідома серед численних туристів, але популярна серед архітекторів, дизайнерів та творчої молоді. Власне, якщо не знати точне розташування будинку, то навіть проходячи повз і впритул розглядаючи фасади будівель, складно ідентифікувати найвужчий будинок.

план найвужчого будинку у світі keret house

найвужчий будинок Keret House у Варшаві

задня частина будинку Керета у Варшаві

Двохрівневе приміщення має форму прямокутного трикутника. У будинку є спальна та робоча зони, а також душ, туалет та кухня. Інтер'єр виконаний у стилі мінімалізму: домінантний білий колір, мінімум меблів, аксесуарів та деталей, нічого зайвого, фактично взагалі нічого! Вхід у приміщення здійснюється через підйомні сходи. Звичних вікон у будинку немає. Панелі, що виходять на вулицю і похилий дах, виконані з напівпрозорого пластику, що дає розсіяне денне освітлення. Над ліжком та в торці будинку є сітчасті кватирки.

найвужчий будинок у Варшаві, інтер'єр

Ідея та її реалізація прекрасні тим, що можуть бути використані у багатьох містах світу. Там, де побудувати нові будівлі складно, дорого чи просто неможливо, чому б не використовувати стіни та комунікації вже існуючих будинків, заповнюючи вузькі щілини між ними такими інноваційними житловими приміщеннями?

найвужчий будинок у Варшаві, інтер'єр спальної зони

найвужчий будинок у Варшаві, інтер'єр спальної зони

найвужчий будинок у Варшаві, інтер'єр спальної зони

найвужчий будинок у Варшаві, інтер'єр спальної зони
інтер'єр найвужчого будинку Keret House Warsaw всередині Keret House - найвужчого будинку у світі

кухня у Keret House

туалет і душ у Keret House

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *