Оригінальне світлодіодне підсвічування підлоги в килимку

Іноді вночі хочеться сходити в туалет, на кухню - поїсти, випити склянку води або приготувати пляшечку суміші для дитини, тому доводиться вставати та йти зі спальні. У темряві та ще напівсонному стані є ризик натрапити на щось, а включати верхнє світло не завжди можливо, щоб не розбудити інших членів сім'ї. Для таких випадків світлодіодне підсвічування підлоги в килимку стане цікавим та корисним рішенням.

світлодіодне підсвічування підлоги в килимку

Майстрині Джоанні Ніркас (Johanna Hyrkas) спала на думку чудова ідея використовувати світлодіодну стрічку як освітлюючий покажчик шляху зі спальні. Стрічка закручена спіраллю, знаходиться всередині сплетеного із звичайної мотузки круглого килимка, а довгий хвіст веде з кімнати далі. М'яке затишне світло розливається по підлозі, не заважаючи спати.

світлодіодне підсвічування підлоги в килимку

Такий килимок зі світлодіодним підсвічуванням може служити нічником у кімнаті дитини. Крім того, стрічка з килимка може бути прокладена вздовж стін та вести до туалету чи кухні. Для таких цілей краще використовувати закриту герметичну світлодіодну стрічку. Килимок можна зробити своїми руками, за допомогою великого в'язального гачка або пальцями обплітаючи товстою пряжею або мотузкою стрічку. Звичайно, є дорогі моделі світлодіодного підсвічування підлоги з регулятором потужності світла. Але найчастіше саморобний варіант є відмінним бюджетним рішенням, як у цьому випадку.

світлодіодне підсвічування підлоги в килимку

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *