Підставка під тарілки та чашки своїми руками з вішалок

З кількох дерев'яних вішалок може вийти оригінальна підставка під тарілки, яку легко зробити своїми руками. Нескладна робота під силу кожному, а результат довгий час радуватиме своїм незвичайним зовнішнім виглядом і винятковою функціональністю. 

підставка під тарілки з вішалок своїми руками

Реалізуючи цю ідею для дому та кухні, joepalumbo використовував вісім дерев'яних вішалок, з яких він видалив металеві гачки. Вішалки мають виїмки в плічках, а також тонкі нижні поперечини. У двох вішалок поперечини були залишені на місці, у решти були видалені, щоб використовувати трохи згодом. Далі потрібно з'єднати за допомогою тонких шурупів три пари вішалок «валетиком». Між парами розмістити одиничні плічка і всю конструкцію з трьох пар і двох одиничних з'єднати за допомогою тих самих нижніх перекладин, що залишилися. Для цього дуже знадобляться виїмки в плічках. Якщо поперечина трохи більше виїмки, достатньо підпиляти останню. Ще дві поперечини прикріпити під місцем з'єднання вішалок у парах для жорсткості та стійкості конструкції.

підставка під тарілки своїми руками із вішалок

Сушити посуд на такій підставці не варто, адже вішалки зроблені з дерева без спеціального покриття, а отже, постійна волога зіпсує виріб. Але якщо використовувати пластикові плічка або покрити дерев'яні водовідштовхувальною емульсією, максимально нешкідливою для контакту з посудом, то підставку можна сміливо називати сушінням і активно використовувати на кухні.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *