Переваги терасної дошки Renwood-home

Терасна дошка призначена для укладання підлоги в альтанках, терасах, верандах, балконах та інших відкритих ділянок. Оскільки така дошка призначається для використання на відкритому повітрі, вона має вимоги, які збігаються з вимогами до дошки для підлоги.

renwood-01

Таке покриття не боїться негативного впливу навколишнього середовища, атмосферних явищ і прямих ультрафіолетових променів. Завдяки рельєфній поверхні підлоги ризик підсковзнутися зведений до мінімуму і навіть на вологій дошці травмуватися неможливо. Догляд за такою статтю не складе особливих труднощів. За потреби його можна просто протерти вологою шваброю. Терасна дошка може бути розрахована на велику вагову категорію. Підлога зроблена таким чином, що до неї не прилипає пил і бруд. Терасна дошка не псується, не гниє, не піддається корозії та не вигоряє. За умови правильного монтажу підлога з часом не розтріскується та не деформується. До всіх переваг можна додати зносостійкість, довговічність (може служити близько тридцяти років), зручність у застосуванні, використання екологічно чистих матеріалів, а також прийнятна вартість. Вартість такого товару, як правило, залежить від матеріалу виготовлення та наявності додаткових елементів.

renwood-02
Для того щоб підлога була довговічна, необхідно правильно її встановити. Якщо є досвід роботи у цій сфері, тоді можна встановити самостійно, якщо ж ні – краще запросити досвідчених спеціалістів. Вони не тільки якісно та швидко встановлять підлогове покриття, але й дадуть поради щодо догляду. Якщо потрібно докладно дізнатися про терасну дошку Renwood, відвідайте цей сайт  http://renwood.ua/renwood-home/

renwood-03

Існують різні види терасних дощок і з питанням вибору краще звертатися до фахівців компанії. Крім того, покриття підлоги може мати різну колірну гаму, яка буде найбільш доречною для тієї чи іншої обстановки відкритих ділянок біля будинку.

терасна дошка

Дуже зручно замовити терасну дошку інтернетом. Таким чином, можна не тільки заощадити значну суму грошей, але й вирішити питання з доставкою.

Терасна дошка – це правильне рішення, про яке Ви ніколи не пошкодуєте!

 

 

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *