Новорічний свічник своїми руками з лаврового листя

Новорічні вироби своїми руками - чудовий спосіб зробити оригінальний декор інтер'єру і весело провести час з дітьми або друзями.

Напередодні новорічних свят наші будинки прикрасять гірлянди, ялинкові іграшки і свічки. Ось для свічки ми і зробимо цікавий свічник своїми руками з лаврового листя.

підсвічник своїми руками з лаврового листя

Лавр — вічнозелений чагарник або дерево, висушене листя якого повсюдно використовується як спеції. Крім того, лавр часто висаджують у садах та парках як декоративну рослину. Тож знайти лаврові листи для виробу буде нескладно.

diy-candle-holder-02

Щоб зробити свічник своїми руками, знадобиться лаврове листя щойно зірване або трохи підсушене. Зовсім сухі, що легко ламаються, не підходять. Також приготуйте флористичну губку, ніж, праску, тонкий цигарковий папір, свічку і, за бажання пофарбувати листя - фарбу в балончику. Але, як на мене, щоб не псувати натуральний вигляд і зберегти природний аромат, листя краще нічим не покривати.

diy-candle-holder-04

Зовсім свіже листя краще підсушити за допомогою праски. Загорніть листок у цигарковий папір і добре пропрасуйте кілька разів.

підсвічник своїми руками з лаврового листя, майстер-класЗ флористичної губки за допомогою гострого ножа виріжте округлу форму, схожу на циліндр.

підсвічник своїми руками з лаврового листя, майстер-класВставляйте листя в губку по колу, починаючи знизу. Листя в нижніх рядах розташовуйте паралельно поверхні столу.

підсвічник своїми руками з лаврового листя, майстер-клас підсвічник своїми руками з лаврового листя, майстер-класПоступово змінюйте кут розташування листя. Верхні ряди вже повинні «дивитися нагору», закриваючи верхівку губки.

підсвічник своїми руками з лаврового листя, майстер-класПоставте свічку на губку і окресліть ножем її коло.

підсвічник своїми руками з лаврового листя, майстер-класЛожкою зробіть поглиблення свічки.

підсвічник своїми руками з лаврового листя, майстер-клас підсвічник своїми руками з лаврового листя, майстер-клас

Поставте свічку в свічник своїми руками і насолоджуйтесь її мерехтінням сніжними зимовими вечорами!

свічник своїми руками

Лаврове листя багате ефірними маслами і витікає приємний, але досить сильний аромат. Це потужний природний антибіотик та протизапальний засіб. А ефірна олія з лавра, разом з відомим часником, застосовується для профілактики грипу та застудних захворювань. Так що романтичні вечори при свічках з лавровим свічником матимуть і дуже корисний вплив на імунітет та здоров'я.

Інші новорічні вироби своїми руками http://namenu.ru/news/category

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *