Вішалка поперечина своїми руками: майстер-клас

Легка та проста ідея облаштування місця для зберігання речей. Мінімум матеріалів та нічого зайвого. Та практично взагалі нічого, тільки поперечина та мотузки, за які вона підвішується до стелі. Світло, повітря, простір і невагомість роблять цю вішалку перекладиною незвичайною. Відмінно впишеться в інтер'єр у скандинавському чи мінімалістському стилі.

вішалка поперечина своїми руками

Щоб вийшла вішалка поперечина своїми руками, необхідні: дерев'яна, пластикова або металева поперечка, міцні мотузки, пара гачків у стелю та опціонально спрей-фарба у балончику. Поперечина може бути як порожниста всередині, так і цілісна.

вішалка поперечина своїми руками

Якщо необхідно пофарбувати поперечину, зробіть це перед початком монтажу. Покрийте її кількома шарами фарби з балончика та дайте добре висохнути. Можна також пофарбувати мотузку та гачки. Позначте олівцем на стелі місця, куди потрібно буде вбити гачки. Переконайтеся, що вони знаходяться на рівній відстані від стіни. Зробіть отвори в стелі за допомогою перфоратора, потім вкрутіть гаки. Далі зав'яжіть мотузку надійним вузлом навколо одного гачка, потім пропустіть її через порожню поперечину і зав'яжіть навколо другого гачка. Переконайтеся, що поперечина розташована паралельно підлозі. Якщо поперечина цілісна, то просто зав'яжіть мотузку навколо її кінців.

матеріали для вішалки поперечини своїми руками процес створення вішалки поперечини своїми руками

Ось і все, вішалка поперечина своїми руками готова! Залишилося повісити кілька витончених металевих плічок і пару легких суконь. Така вішалка буде не тільки корисним місцем для зберігання речей, а й стильним декором спальні, ванної кімнати або передпокою.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *