Кухонні стільниці: 24 оригінальних дизайну

Кухонні стільниці займає досить велику площу. Це важлива складова дизайну будь-якої кухні, що виконує цілком очевидні функції робочого простору для приготування їжі, місця зберігання посуду та побутової техніки. Але не варто забувати і про естетичну складову. Нерідко для Зміни інтер'єру кухні досить поміняти тільки кухонну стільницю і додати кілька цікавих декоративних деталей в обстановку.

Поряд із традиційними стільницями дизайнери пропонують і унікальні поверхні з різних матеріалів. Велику цінність і привабливіший вигляд завжди мали кухонні стільниці з натуральних матеріалів, але найчастіше столи з полімерного скла або штучного каменю практично нічим не відрізняються від своїх «природних» побратимів, а за функціональними характеристиками навіть перевершують їх. Хоча кухонні стільниці з кварцу та скла, натурального каменю та мармуру, відполірованого чи необробленого дерева також розраховані на тривалу експлуатацію під впливом вологи, тепла чи великої ваги.

незвичайні кухонні стільниці зі скла з підсвічуваннямАле зупинимося на незвичайному дизайні стільниць. Витончені візерунки та виразна текстура, ніжні відтінки та яскраві кольори, мозаїчні малюнки та застосування нестандартних матеріалів у обробці столу, наприклад, клавіш від старих клавіатур, кришечок від пляшок чи монет. Такі кухонні стільниці можна зробити і власноруч, використовуючи клей.

кухонні стільниці із клавіш від комп'ютерної клавіатури

кухонні стільниці з монетокЦікавий дизайнерський прийом - використання підсвічування всередині стільниць зі скла та кварцу. Світло, що пробивається з більш прозорих ділянок, м'яко висвітлює простір навколо столу і ще більше акцентує увагу на незвичайній фактурі.

кухонні стільниці з кварцу з підсвічуванням

кухонні стільниці зі скла з підсвічуванняморигінальна стільниця з підсвічуванням зі скла та кварцуЯкщо вам знадобилося замінити стільницю на кухні, зверніться до професіоналів на http://7802198.ru/stoleshnici_postforming. Ціна на заміну залежить від кількох факторів, наприклад, матеріал виготовлення, площа поверхні та складність робіт з демонтажу старої та встановлення нової.

мозаїчні кухонні стільниці кухонні стільниці з каменю оригінальна стільниця з крихти каменю кухонний стіл із великої мозаїки кам'яна кухонна стільниця з нерівним краєм стільниця для кухні з кольорового скла дерев'яна стільниця з обпаленими краями стільниця скляна для кухні незвичайна стільниця для кухні з дерев'яної необробленої дошки темна мармурова стільниця витончена стільниця з блакитного каменю стільниця для кухні з кам'яних блоків стільниця з кольорового скла стільниця з кварцового скла дерев'яна стільниця з вигином до підлоги мармурова стільниця кольору морської хвилі оригінальна стільниця для кухні з кварцового кольорового скла

незвичайна стільниця із дерев'яних блоків

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *