Вази - насадки для квітів у вигляді кіл на воді.

Предмети та речі у стилі мінімалізму нерідко виглядають непомітно, ніби й немає нічого. Незвичайні насадки для квітів – вази Ripple (у перекладі з англійської – Рябь на воді) створюють саме такий ефект. З першого погляду може здатися, що стебла рослин стоять самі в прозорому желе, а круги на поверхні утворилися в момент занурення квітки та так і застигли. Насправді це не фокус і не магічний трюк. Розгадка криється в оригінальному пристрої - витонченій насадці - вазочці для однієї квіточки.

насадки для квітів вази RippleВази - насадки для квітів.

Незвичайні вази (якщо можна їх так назвати) є насадкою на стебло, силіконовий млинець, що імітує кола на воді, з отвором посередині і невеликою трубочкою знизу. Стебло квітки вставляється в отвір, а трубочка допомагає утримувати квітку у вертикальному положенні. Якщо стеблинки тонкі, можна вставити і кілька рослин. Потім такі насадки для квітів можна просто опустити у воду, чи це ставок на дачі, великий акваріум, чаша або склянка.

насадки для квітів - вази

У таку вазу можна поставити як живі квіти, а й штучні. Такий нестандартний декоративний прийом буде дуже оригінально та стильно виглядати в інтер'єрі.

насадки для квітів - вази у вигляді кіл на воді

насадки для квітів - вази у вигляді кіл на воді незвичайна кришка для вази - кола на воді

ваза для однієї квітки

вставка у вазу для однієї квітки

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *