Крихітна квартира 8 кв м, де є все необхідне

Квартира 8 кв м- могли б ви в ній жити? Дизайнери французької архітектурної студії Kitoko закінчили цікавий проект, перетворивши колишню кімнату покоївки на повноцінну квартиру з усіма необхідними функціями. Вони використовували прийом, схожий на структуру швейцарського ножа. Хіба можна припустити, що за глянцевими дверцятами великої шафи приховані і ванна, і їдальня, і місця для зберігання, і навіть спальня?

квартира 8 кв метрів у ПарижіНезалежно від того, як ви ставитеся до особистості імператора Луї-Наполеона Бонапарта, потрібно знати, що під його керівництвом були проведені масштабні роботи щодо покращення паризького житла та інфраструктури міста загалом. Старі та небезпечні будівлі були знесені, а на їхньому місці з'явилася практично повністю перекроєна вулична мережа Парижа із сучасним житлом.

Багато будинків, збудованих у цей період, були відомі окремими кімнатами для покоївок, які займали верхній поверх під дахом. У наші дні одна пара вирішила переробити цю кімнатку для своєї помічниці по господарству, тобто для сучасної покоївки, та тільки так, щоб у квартирі 8 кв м можна було спати, готувати їжу, їсти, прати та митися, а також зберігати речі та книги . Важке завдання для такої крихітної кімнати.

крихітна квартира 8 кв.

Студія Kitoko прийняла виклик, використовуючи щось схоже на величезну шафу, яка займає половину приміщення. У ньому захована спальна зона для одного, де зручно спати навіть вдень, адже дверцята зачиняються, забезпечуючи темряву та спокій. До ліжка ведуть висувні сходи, які одночасно є стелажем для зберігання речей. Поруч висувається містка шафа для верхнього одягу.

Стіл можна повністю висунути та поставити посередині кімнатки. Дві тумбочки кріпляться під столом. Крім цього, є ще кілька зручних полиць та шафок для зберігання книг та іншого скарбу мешканця. Частина величезної шафи займає ванна зона, де є і унітаз, і душ, і раковина. У торці кімнати під вікном невелика кухонька. Плита і раковина закриваються кришками, які є стільницею для приготування.

Kitoko-tiny-8-sqm-apartment-03

Гнучкість та функціональність простору вражає. На дуже маленькій площі квартира 8 кв. м дизайнери зуміли розмістити все необхідне, при цьому не захаращуючи квартиру. Світлі поверхні, відсутність зайвих деталей та природне світло з вікна роблять простір легким, повітряним і навіть просторим. За бажання на вільну стіну можна повісити поличку, а на підлогу поставити тепловентилятор, великий вибір яких представлений у каталозі http://catalogue.technoportal.ua/heater/variations-teploventilyatory.html

Kitoko-tiny-8-sqm-apartment-04

Kitoko-tiny-8-sqm-apartment-05

maids-apartment-6-468x335

Відео про квартиру:

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *