Міцний фундамент для тераси своїми руками

Кожен робітник знає: перш ніж почати укладати будь-яке підлогове покриття, потрібно для початку створити основу.

Навіть підігрів підлоги ніколи не укладається прямо на бетон. На жаль, більшість споживачів не в курсі, наскільки ці конструкції продовжують довговічність покриття для підлоги, і продовжують сприймати лаги як додаткові непотрібні витрати. І, треба сказати, дуже дарма. Адже, якщо подумати, будівництво тераси нічим не відрізняється від будівництва будинку. Тут також потрібний фундамент для тераси. Інакше дуже скоро терасна дошка просто просяде і через 5-7 років піде під землю.

Лаги для терасної дошки із сибірської модрини

Ось чому так важливо зробити не просто лаги, а ті, які витримають холод, вогкість, і не будуть зіпсовані гризунами чи комахами-древоточцями. За великим рахунком, підійде будь-яке дерево, оскільки більшість пиломатеріалів проходить обов'язковий етап хімічної обробки. Виріб просочують спеціальним складом, який захищає дерево від вологи, плісняви та шкідників. Але це не дуже сподобається тим, хто хоче створити екологічно чистий будинок, у якому не страшно дихатиме. І вирішення цієї проблеми є.

фундамент для тераси

Лаги для терасної дошки з сибірської модрини не піддаються хімічному впливу, оскільки ця порода і сама по собі має всі необхідні властивості, залишаючись корисною для здоров'я, міцною і не схильна до гниття. Щоб усвідомити, наскільки волога не впливає на розкладання цього дерева, достатньо буде сказати, що всю свою історію існування на палях із сибірської модрини стоїть старе місто Венеція. Вражає, чи не так? Цією властивістю деревина зобов'язана високому вмісту камеді та смол. Завдяки цим двом складникам вода робить модрину тільки твердіше.

фундамент для терасної дошки

Що ж гойдається низьких температур, то й вони не страшні диво-дереву. Погодні умови Західного Сибіру та Північного Уралу загартували цю породу настільки, що їй абсолютно байдуже, жарко чи холодно довкола — це ніяк не впливає на структуру виробу. Крім всіх цих переваг, модрина може похвалитися і тим, що зовсім не приваблива для будь-яких комах і гризунів. Тому такий фундамент для тераси гарантує тривалий термін експлуатації відкритої тераси. Навіть дуб не може похвалитися таким набором відмінних якостей, а тим часом вартість виробів із сибірської модрини — дещо нижча. Та й яке ще дерево виділяє стільки корисних речовин?

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Прочный фундамент для террасы своими руками”

  1. Том Сойер

    Так, сибірська модрина гідний матеріал і використовується для благоустрою терас.
    Про Венецію там є особливість. Модрина там вся у воді і доступу кисню до неї немає, тому процес її зносу дуже повільний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *