Журнальний столик із піддонів: варіанти дизайну

Дерев'яний піддон – універсальна заготовка, з якої можна зробити своїми руками майже будь-який предмет меблів. Мабуть, найпростіше змайструвати своїми руками журнальний столик із піддонів, адже фактично піддон — це вже готова стільниця. 

Піддони - це дерев'яні майданчики, що використовуються для зберігання та транспортування різних вантажів. Палети – це більш модернізовані та адаптовані для сучасних навантажувачів піддони. Для проектів своїми руками можна використовувати палети вітчизняного виробництва, але якщо пощастити дістати канадські чи американські піддони — це дуже добре. Варто знати, що вага порожнього піддону може сягати 15-20 кг!

чорний журнальний столик із піддонів своїми руками

Перед тим, як приступати до роботи, привезену палету потрібно добре відмити і відчистити. Дерево добре вбирає запахи, тому якщо ваш піддон раніше використовувався при транспортуванні контейнерів з морепродуктами, то самі розумієте, запах вивести буде дуже складно.

білий журнальний столик із піддонів

Але, припустимо, ваш дерев'яний піддон приємно пахне, цілком чистий і готовий до перетворень. Варіанти подальшого дизайну столу залежить від ваших уподобань, умінь, наявності матеріалів та, звичайно ж, інтер'єру приміщення, де стоятиме новий предмет меблів. Палету можна пофарбувати в будь-який однотонний колір або розфарбувати всіма кольорами веселки, нанести якийсь символ, візерунок або орнамент, можна просто залишити в натуральному вигляді або спеціально підкреслити фактуру та недоліки дерева у вигляді подряпин, сколів та невеликих тріщин. Ніжки можна зробити з невеликих дерев'яних брусків, прикрутити коліщата або залишити зовсім без ніжок.

"дама черв'яків" журнальний столик своїми руками з піддону

Отже, різні журнальні столки з піддонів своїми руками нижче! Черпайте ідеї для свого шедевра!

салатовий журнальний столик своїми руками з піддону

червоний журнальний столик із піддонів

юніон джек журнальний столик із піддонів

дерев'яний журнальний столик із піддонів

журнальний столик своїми руками з піддону-паллети

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *