Наче з нізвідки: меблі для маленької кімнати

В умовах обмеженого житлового простору меблі, що дозволяють економити простір, особливо потрібні. Функціональні меблі для маленької кімнати від дизайнера Orla Reynolds відповідають усім вимогам економії корисної житлової площі. Невеликі стільці та стільці яскравих кольорів заховані «на виду» між полицями білого модульного стелажу. Їх можна будь-якої миті з легкістю дістати, влаштувавши робоче місце, обідню зону або ігровий майданчик для дітей.

меблі для маленької кімнати

"Ніби з нізвідки" - така оригінальна назва стелажу повністю відповідає його змісту. Незалежно функціонуючі модульні блоки вміщують чотири стільці зі спинкою і два невеликі столики, які разом утворюють великий обідній стіл. Такий набір меблів призначений для невеликих житлових приміщень, зокрема дитячої кімнати, дитячого садка, ігрових кімнат тощо.

меблі для маленької кімнати - стелаж

Цікаво, що дизайнерка раніше займалася балетом, і ідея створити такий набір меблів з'явилася саме на сцені. Процес появи меблів ніби звідки нагадує встановлення та зміну декорацій під час вистави. Ось порожня кімната, а за кілька хвилин з'явилися стільці та стіл, звідки? Чари! Дивно, які події надихають людей створення предметів меблів та інтер'єру.

меблі для економії простору

оригінальні меблі для маленької кімнати

Окремі модулі можна навіть використовувати у громадських закладах, де іноді не вистачає сидячих місць.

оригінальні меблі для маленької кімнати

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *