Винні пробки: картина на стіні своїми руками

Винні пробки можуть стати простим, легким, а головне, натуральним та нехитрим декором стін кімнати чи кухні. Разом з підставками для гарячих страв, картина з пробок органічно виглядатиме в інтер'єрі. А створити таку картину просто!

Як бачите, нічого екстраординарного чи незвичайного, навіть можна далі не описувати, як зроблена ця композиція. Звичайно, особливий шарм картині надають різні винні корки. в тому числі антикварні або колекційні вина, але, думаю, і пробки від недорогих вин в хорошому стані будуть непогано виглядати.

Для того щоб пробки добре прилягали до поверхні, краще їх трохи надрізати, можна розрізати на дві рівні частини або так, як показано на фотографії вище.

На картон, фанеру чи дошку викладаємо надрізані пробки у довільному порядку, формуючи якийсь геометричний візерунок, наприклад, «шахівницю». Фантазія може підказати вам та інші ідеї візерунка або поєднань з іншими матеріалами (кришечки, черепашки, гілки тощо). Потім кожну пробку приклеюємо клеєм або рідкими цвяхами, а готову картину вставляємо в рамку!

Настінний декор своїми руками із винних пробок готовий радувати вас та ваших близьких!

До речі, така картина з гарних чи рідкісних заторів може стати справді оригінальним подарунком для любителів та колекціонерів вина.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *