Фетрове мистецтво: декоративні панелі на стіну Anne Kyyro Quinn

Звертаючись до візуального та тактильного сприйняття, декоративні настінні панелі дизайнера з Великобританії Anne Kyyro Quinn справляють приголомшливе враження. Використовуючи розкішні натуральні повсть і фетр, дизайнер кожну панель робить вручну, творячи більшою мірою сучасний витвір мистецтва, ніж традиційне текстильне оздоблення стін інтер'єру.

Anne Kyyro Quinn працює в тісній співпраці з клієнтами, архітекторами та дизайнерами інтер'єру, пропонуючи користувальницькі рішення для декорування стін з урахуванням усіх побажань та функціональних особливостей. Адже повстяні стіни – це не тільки створення м'якості та затишку, але й чудова звуко- та теплоізоляція приміщення.

Дизайнер так описує вплив її фетрового покриття стін: «… наша продукція — це міст через прірву між міським інтер'єром та природним ландшафтом, який приносить елегантну, м'яку красу у повсякденне життя.»

Кожна декоративна панель задумана як жест простоти та скромності, але фантазія автора залишила місце для сміливих кольорів, багатих текстур та яскравих мотивів. Скульптурний підхід до дизайну є піонером нового жанру інтер'єрного текстилю з урахуванням тривимірної структури, а чи не гладкого прикраси поверхні.

Ці декоративні повсті панелі, безумовно, є унікальним, сучасним рішенням в області настінних покриттів.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *