Журнальний столик із шини своїми руками

Старі автомобільні шини зазвичай використовуються як декор клумб у дворі будинку або в саду. Але ним можна знайти застосування і в інтер'єрі квартири. Сьогодні ми покажемо майстер-клас, як зробити журнальний столик із шини своїми руками в екостилі.

журнальний стіл своїми руками із шини

Використана лиса гума старої шини має не приємний зовнішній вигляд, тому всю поверхню покришки ми сховаємо за покриттям з натурального джгута. Для цієї мети можна вибрати будь-яку мотузку, як натуральну, так і синтетичну, мотузку або декоративний шнур. Від діаметра мотузки залежить щільність оздоблення. З тонким шнуром доведеться працювати довше, але і кінцевий результат вийде витонченіший.

журнальний столик із шини в інтер'єрі еко журнальний столик із шини в інтер'єрі

Як зробити своїми руками журнальний столик із шини

Щоб зробити журнальний столик із шини своїми руками, Вам знадобляться:

  • стара шина;
  • два фанерні круги діаметром трохи менше шини;
  • мотузка, джгут або шнур;
  • клейовий пістолет або супер-клей у тюбику;
  • дриль, шурупи;
  • фінішне покриття (спеціальний віск чи лак);
  • коліщатка.

як зробити журнальний столик із шини своїми руками

Прикріпимо фанерні кола до шини з двох сторін. Для цього можна використовувати дриль, шурупи і викрутку або ж приклеїти фанеру суперклеєм. До речі, можна передбачити, щоб кришка з фанери відчинялася, а у столику можна було зберігати речі. Тоді фанерний круг потрібно прикріпити на петлях або зробити ручки з мотузки, за допомогою яких кришка буде повністю зніматися.

як зробити журнальний столик із шини своїми руками майстер-клас як зробити журнальний столик із шини своїми руками

Потім приступаємо до декоративного оздоблення столика мотузкою. Починаємо із середини стільниці. Зручніше використовувати клейовий пістолет, ніж клей в тюбику. Нанесіть клей на середину стільниці, зробіть із мотузки маленький кружок і почніть обплітати стільницю від центру до країв по колу. Не забувайте постійно використовувати клей, щоб у процесі експлуатації столика мотузкове покриття не відклеювалося.

майстер-клас як зробити журнальний столик із шини журнальний столик своїми руками з автомобільної шини приклеювання джгута до стійниці

Переверніть стіл стільницею донизу і продовжуйте обплітати по колу, повністю закриваючи гуму покришки.

журнальний стіл своїми руками з шини, обклеєної джгутом

Днище журнального столика можна не обплітати. Відріжте мотузку і добре закріпіть кінець клеєм. Якщо є бажання, то можна до днища прикріпити невеликі ніжки чи коліщатка.

стіл своїми руками з шини, обклеєної джгутом

Готовий журнальний стіл накрийте фінішним покриттям.

кавовий стіл своїми руками з шини, обклеєної джгутомЖурнальний столик із шин своїми руками готовий! Якщо ж для столика ви використовували одну із старих шин власного автомобіля, то придбати нові рекомендуємо на сайті http://www.mvo.ru/shini/225-60-R18 компанії МВО.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *