Тривимірні килими – мистецтво під ногами

Багато хто вважає, що килим на підлозі в кімнаті - це стандартний, немодний і звичайний елемент інтер'єру. Але серія оригінальних килимів компанії Top Floor з ефектом тривимірного зображення може змінити таку думку!

килим emmenthal, дизайн Top Floor

Тривимірною ця колекція нестандартних килимів називається тому, що орнаменти та візерунки мають об'ємні форми, опуклості, складки, прорізи. На деяких килимах тривимірний ефект створюється виключно зображенням, при цьому сам килим витканий без додаткових опуклостей і увігнутостей.

килим everlasting, top floor

Відмінною рисою серії є інноваційні проекти, скульптурні елементи, ефект декупажу, вплетення в килим мережив, що робить його центральним елементом інтер'єру кімнати. Килими Top Floor ідеально підходять для будь-якої кімнати в квартирі, адже модель, що сподобалася, можна замовити в будь-якому кольорі або розмірі, таким чином ви зможете насолоджуватися їх теплом і м'якістю незалежно від площі простору.

тривимірний килим Top Floor

Усе килими ручної роботи виткані з натуральних матеріалів, включаючи шерсть та шовк. Пройтися таким твором мистецтва босими ногами — велике задоволення!

килим elise від Top Floor

Дизайнер Esti Barnes здобула першу премію на міжнародному конкурсі у London's Chelsea Harbour Design Centre.

тривимірний килим e-boxes

килим esquire, дизайн top floor

килим europa

килим eventaille, дизайн top floor

килим enmeshed

ethereal

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *