Дерев'яні табурети, створені у вогні

Колекція цих дерев'яних табуретів бельгійського дизайнера Kaspar Hamacher отримала назву "Згорілі" (Ausgebrannt). Справді, ніжки табуретки вийшли внаслідок дії жару та полум'я, а не долота та пили.

дерев'яні табурети kaspar hamacher

Kaspar Hamacher спочатку очищає відповідні колоди від кори, а потім кладе хрест навхрест палаючі поліни таким чином, щоб вони пропалили порожнечі, залишивши чотири ніжки стільця грубих нерівних форм. Після «полум'яних» робіт стілець ще раз очищається від верхнього шару деревини, полірується, обробляються внутрішні частини ніжок (щоб не обсипався попіл).

процес виготовлення табурету, kaspar hamacher

Такий оригінальний дерев'яний табурет можна зробити своїми руками. Краще роботи проводити на вулиці, де можна колоди вільно підпалити та дозволити їм правильно згоріти. Паління, що горить, доведеться відповідного розміру потрібно буде підкладати і поправляти в процесі горіння, коригуючи таким чином унікальну форму ніжок.

табурети своїми руками, kaspar hamacher

Ідею дизайнера таких стільців своїми руками можна використовувати для створення незвичайних меблів для саду та дачі.

табурети, kaspar hamacher

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “Деревянные табуреты, созданные в огне”

  1. Чак Ченэл

    чим обробляти обпалену
    частина, щоб попіл не сипався?

    1. YuPo

      деталі відомі лише дизайнеру. підозрюю, що під обробкою мало на увазі очистити основний попіл щіткою, залишивши «чорну» частину, що не осипається. також її можна покрити лаком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *