Життя трави: зелені скульптури

Художник та скульптор Mathilde Roussel-Giraudy представила світові свої оригінальні роботи на виставці у Брукліні, Нью-Йорк. Її зелені зростаючі скульптури складаються з металевого каркасу, ґрунту та насіння пшениці.

зелені скульптури mathilde roussel-giraudy

Трав'яні роботи художниці змінюються щодня, тож багато відвідувачів приходять на виставку кілька разів.

скульптура з рослин mathilde roussel-giraudy

Колекція зелених скульптур отримала назву "? a pousse!", Що означає "воно росте!". Головна мета творінь — привернути увагу людей до вибору того, що вони вживають у їжу, а також показати, як гастрономічні уподобання впливають на навколишнє середовище. Як говорить давня мудрість, ми це те, що ми їмо.

рука, скульптура з рослин mathilde roussel-giraudy

У єгипетській міфології Осіріс – Бог відродження, той, хто вічно повертається до життя. Він також є уособленням родючої землі та природних циклів. Світ природи потрапляє у їжу і стає компонентом людського буття. Через ці антропоморфні та органічні скульптури з ґрунту та насіння пшениці, художниця намагається допомогти людству усвідомити, що природа вимагає дбайливого ставлення до себе.

заготівля, скульптура з рослин mathilde roussel-giraudy

"Спостереження за природою та відповідальне ставлення до того, як і що ми їмо, допоможе нам стати більш чутливими до циклічного кругообігу їжі у світі, достатку, голоду, дозволить бути фізично та духовно пов'язаними з глобальною реальністю", - говорить Mathilde Roussel-Giraudy.

зелена скульптура, Mathilde Roussel-Giraudy

змія, Mathilde Roussel-Giraudy

скульптури з рослин, Mathilde Roussel-Giraudy

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *