Нестандартні полиці з мотузок у тумбах

Ні в кого не викликає сумнівів, що полиці в тумбах, шафах та стелажах мають бути виконані з дерева, металу чи пластику у вигляді суцільної прямокутної дошки. Це традиційний варіант полиці, зручний та перевірений століттями. Але дизайнери продовжують експериментувати з меблями, вирішуючи нові завдання та впроваджуючи новаторські ідеї. Так, сьогодні представляємо незвичайні полиці з мотузок, які кидають виклик загальноприйнятим нормам і стандартам.

Дерев'яна тумба "N?" дизайнерського дуету Lucas Couto і Pedro Augusto Rocha - універсальний і компактний предмет меблів, який займає невелику площу в приміщенні, але забезпечує корисний вертикальний простір для зберігання різних речей. Залежно від потреб, призначення тумби та специфіки предметів, що зберігаються, користувач може своїми руками налаштовувати та змінювати дизайн меблів завдяки мобільним полицям, зробленим з мотузки.

тумба з полицями з мотузок

Тумба є прямокутним коробом з дерева з рядами круглих отворів з боків. Міцна мотузка з поліестеру як полиць пропонує практично безмежні можливості для розміщення речей як усередині, так і зовні стелажу. Ви можете зберігати на таких полицях взуття та одяг, книги та журнали, іграшки та альбоми, підвішувати сонцезахисні окуляри, зарядні пристрої, горщики з улюбленими кімнатними рослинами тощо. Мотузкові полиці можуть бути розташовані як горизонтально, так і під кутом, можна навіть зробити щось, схоже на павутиння - все залежить від вашої фантазії.стелаж з полицями з верервок

Мотузки завдовжки шість метрів має вистачити на всі види переплетень та напрямків. Кінці мотузки можна зав'язувати різними вузлами від декоративних до морських, що стане цікавим декором полиць. Подібну тумбу можна зробити своїми руками із підручних матеріалів або переробивши старий ящик. Така тумба своїми руками гармонійно впишеться у сучасний та молодіжний дизайн інтер'єру квартири, виконаний командою професіоналів. http://www.yunakovdesign.com/, Причому йому знайдеться застосування практично в будь-якій кімнаті: у спальні, вітальні, коридорі або на балконі.
нестандартні полиці з мотузок у тумбі полиці з мотузок у тумбочці No своїми руками полиці з мотузок у тумбочці No

Тумба Cross Ropes – предмет меблів угорського дизайнера Тамаша Божика (Tam's Bozsik). Корпус зроблений з дерева, а ось для полиць дизайнер обрав незвичний матеріал – товсту мотузку!

полиці з мотузок - тумбочка Cross Ropes

У дерев'яному ящику просвердлені ряди отвори, з боків та зверху. Одна мотузка з натуральних волокон протягнута крізь отвори в каркасі, утворюючи полиці та перегородки між ними. Міцна мотузка дуже добре натягнута, тому полиці з мотузок можуть витримати велику вагу і практично не провиснути. Якщо з часом полиці все ж таки провиснуть під вагою книг та інших предметів, їх можна буде заново переплести та натягнути.

полиці з мотузок - тумбочка Cross Ropes

Такий концепт меблів цікавий тим, що полиці з мотузок можна переплітати будь-яким способом, підлаштовуючись під предмети, які ви зберігатимете там. До того ж ідею можна використовувати для створення подібної тумбочки своїми руками. Причому ви можете просвердлити більше отворів, що дасть повну свободу у створенні кінцевого дизайну тумби. Якщо поєднувати дерево і натуральну мотузку, то тумби вийде в нейтральному еко стилі, але можна використовувати яскраво забарвлений каркас або синтетичні мотузки різнокольорові, тоді характер тумбочки відразу зміниться і вона відмінно впишеться в сучасний інтер'єр.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *