Вироби з лампочок своїми руками

З появою енергозберігаючих лампочок старі лампочки розжарювання використовуються дедалі рідше. Якщо ви ще користуєтесь лампочками розжарювання, то не поспішайте викидати перегорілі. Спробуйте зробити оригінальні вироби із лампочок для декору інтер'єру!

Ваза з лампочки

З лампочок, що перегоріли, можна зробити ніжні мініатюрні вази для квітів. Для цього Вам потрібно дізнатися, як розібрати лампочку. За допомогою інструментів - викрутки, плоскогубців або складаного ножа, слід видалити всі елементи - контакт, ізолятор і скляну трубочку всередині. В принципі, розібрати лампочку просто, але потрібно бути дуже акуратним, тому що необережні та різкі дії можуть пошкодити скляний плафон.

Розібрана лампочка вже готова ваза. Ви можете зробити підвісні вазочки на поволокі, настільні - на підставці, тераріуми для моху, сукулентів або аерофітів. Варіантів дизайну досить багато. Вази з лампочок стануть оригінальною прикрасою інтер'єру будинку та дачі.

ваза - вироби з лампочки вази - вироби з лампочки ваза з лампочки на підставці підвісні вази з лампочок розжарювання підвісні вази - вироби з лампочок тераріум з лампочки ваза для моху з лампочки

Світильник з лампочок

світильник з лампочок

Щоб зробити світильник з лампочок, Вам потрібно накопичити два десятки екземплярів, що перегоріли. Також знадобляться: працююча лампочка, патрон, оплетка та шнур, фломастер, ножиці, липучка або клей. Покладіть п'ять лампочок так, щоб вийшов рівнобедрений п'ятикутник. У місцях зіткнення позначте лампочки фломастером. У цих точках склейте лампочки клеєм або круглими липучками. Продовжуючи таким чином, склейте всі лампочки, щоб вийшла куля. Подібним способом можна створити інші фігури, наприклад, куб. У центр такого плафона вставте лампочку, що працює, в патроні.

майстер-клас світильник з лампочок

Другий спосіб зробити світильник із лампочок простіший. Повісьте навколо працюючої лампочки, що перегоріли на мотузці або волосіні.

світильник з лампочкового акалювання люстра з лампочок

Вироби з лампочок - іграшки та ялинкові прикраси.

Найчастіше зустрічаються такі вироби з лампочок як ялинкові іграшки. Грушоподібна форма лампочки відмінно підходить для створення своїми руками сніговиків, пінгвінів, повітряних куль, мордочки різних тварин і казкових героїв. Поверхню лампочки можна розфарбувати акриловими фарбами, розмалювати контурами для скла, можна обклеїти папером у техніці декупаж. Шапочки, шарфи та інші аксесуари — зв'язати або вирізати з фетру, тканини. Дайте волю своїй фантазії — і ваші ялинкові іграшки з лампочок будуть унікальними та неповторними виробами до новорічних свят!

пінгвіни з лампочок майстер-клас пінгвін з лампочки сніговик та пінгвін з лампочки новорічні іграшки з лампочок іграшки ялинкові - вироби з лампочок вироби з лампочок - пінгвіни з лампочок своїми руками ялинкові іграшки з ламп розжарювання ялинкові прикраси з лампочок

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *