Автономний будинок із контейнера з просторою терасою

Будинок із контейнерів - Досить поширене зараз явище і вже не має такого флера романтичності і новизни як на зорі своєї появи. Але це не означає, що архітектори та дизайнери більше не створюють фантастичних та оригінальних проектів житла з транспортного контейнера.

The Dwell (від англійської - "мешкати", "жити") студії G-Pod - унікальний літній будиночок, корисна площа якого може збільшитися втричі завдяки мудрому використанню кожного сантиметра простору як усередині, так і зовні.

будинок з морського контейнера dwell

Вихідний зовнішній вигляд будинку у складеному стані – це стандартний контейнер, що робить його транспортування у будь-який куточок Земної кулі дуже зручним. Як тільки контейнер опиниться в тому мальовничому місці, де ви хотіли б провести теплі дні - починається найцікавіше:

Зробити будинок із контейнера можна як вручну, так і за допомогою гідравлічної системи. Фахівці компанії стверджують, що всі маніпуляції зі встановлення житла може легко зробити одна людина години за три.

будинок з транспортного контейнера

Будинок із контейнера було спеціально розроблено для використання як в умовах цивілізації, так і в автономному режимі. Для того, щоб тривалий час жити в безлюдній місцевості, потрібні додаткові модулі: сонячні панелі на терасі, система збирання дощової води, її очищення та рециркуляція, автономна каналізація. Власний город на даху контейнера дозволить вирощувати якісь овочі, ягоди та пряні трави.

кухня вид не терасу в будинку з морського конетйнера

Обстановка ретельно продумана. У будиночку є кухонна зона з усім необхідним функціоналом, санвузол з душовою кабінкою та пральною машиною, робоче місце, спальна зона з двоспальним ліжком, шафи та ящики для зберігання речей. На критій терасі є лавочка та барбекю.

Інтер'єр виконаний у світлих тонах із використанням натуральних матеріалів. Світлодіодні панелі на стелі м'яко освітлюють будинок у темний час доби, вдень природне світло потрапляє в житло через терасу. Вхід закривається екраном, де можна дивитися фільми.

лаунж зона і вид на терасу будинку з контейнера

У складеному стані площа будиночка становить лише 12,5 квадратних метрів, але після висування модулів з двох сторін площа збільшується до 18 квадратних метрів. Крита тераса додає ще 16,8 квадратних метрів, що дозволяє сукупній площі досягти вражаючих 34,8 м².

Завдяки їхній компактності та автономності, будинок з контейнера Dwell можна встановити практично в будь-якому місці. Можна навіть створити цілу громаду із таких контейнерних будиночків. Стартова ціна модуля - $ 49000. Безумовно, є менш дорогі представники контейнерного будівництва. Але лише деякі з них мають такий функціональний та мудрий дизайн.

санвузол у будиночку з контейнера вихід на терасу закривається екраном

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *