Модульні лампи трансформери Modular Lights

Більшість представлених на ринку ламп не дозволяє належним чином контролювати інтенсивність і спрямованість світла. Німецький дизайнер Роберт Хоффман, представник нової хвилі дизайнерів, центральним об'єктом своїх робіт зробив саме світильники з регульованим освітленням. Так з'явилися лампи трансформери Modular Lights.

модульні лампи трансформериНа відміну від традиційних світильників із тумблером рівня інтенсивності світла, ці прості на вигляд квадратні лампи виходять за рамки звичного уявлення та сприйняття роботи освітлювальних приладів. Незвичайна лампа трансформер у вихідному, складеному стані є кубом з рухомими металевими стінками. Кожна із шести сторін куба має незалежний хід, можливий завдяки гнучкому кріпленню на тросах. Таким чином, користувач може рухати панелі у всіх площинах, створюючи безліч варіантів зовнішнього вигляду світильника. В результаті така інновація дозволяє тонко налаштувати кількість потоків світла, їх спрямованість та інтенсивність, створюючи в інтер'єрі необхідну атмосферу та розставляючи акценти.

robhoff-02

Панелі зроблені зі сталі та легкого алюмінію, а як джерело світла служать економічні та довговічні світлодіодні лампочки. Лампи трансформери представлені в трьох варіантах - стельовий, настінний та настільний. Рекомендується встановлювати її в приміщеннях або на свіжому повітрі, але під дахом. Для освітлення присадибної ділянки або двору найкраще використовувати спеціальний вуличний світлодіодний прожектор, широкий асортимент яких представлений в інтернет-магазині http://ultraled.com.ua/category/svetilniki/.

robhoff-03 robhoff-04 robhoff-05 robhoff-06

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *