Світильники у вигляді повітряних кульок

Повітряні кульки найчастіше асоціюються з безтурботним дитинством, святами та веселощами. Хіба можна сумувати, якщо в тебе в руках — яскрава повітряна кулька, що прагне вгору? Деякі промислові дизайнери пропонують внести в обстановку будинку трохи дитячої радості, встановивши концептуальні світильники у вигляді повітряних кульок. 

Здавалося б, світильники у вигляді повітряних кульок у різних дизайнерів будуть дуже схожі один на одного, адже що тут можна придумати? Це так, проте кожен світильник має свій неповторний дизайн і характер.

Іспанська студія дизайну Estiluz пропонує клієнтам як стельові, так і настінні світильники у вигляді білих повітряних кульок. Складається враження, що наповнені гелієм кульки зависли під стелею. Насправді плафон надійно прикріплений до стелі, а всередині матового скла — енергозберігаюча лампочка. Щоб увімкнути світильник, достатньо потягнути за мотузку, а щоб вимкнути - потягнути ще раз. За таким же принципом влаштовано настінне бра.

світильники у вигляді повітряних кульок estiluz світильники у вигляді повітряних кульок estiluz стельові світильники у вигляді повітряних куль

Словацький дизайнер Борис Клімек (Boris Klimek) світильники у вигляді повітряних куль серії Memory Lights зробив кольоровими. Крім матово-білого плафона, він пропонує відтінки жовтого, малинового, зеленого, сірого та червоного. Форма світильника кругліша, ніж у дизайнерів іспанської студії. Повітряних кульок багато не буває, тому композиція на стелі зі світильників може включати і десять, і більше куль. все залежить від фінансових можливостей замовника.

світильники у вигляді повітряних кульок memory light стельові світильники у вигляді повітряних кульок memory light світильники у вигляді повітряних куль memory light

Тайванська дизайнерська студія Haoshi Design створила настінні світильники Baloon X Lamp у вигляді повітряних кульок, що летять. Стельової версії дизайнери не мають, тільки бра на стіну. Ніжний молочно-рожевий колір плафонів – кульок ідеально підходить для дитячої кімнати малюків чи дівчинки. Композиція на стіні може складатися з 1-3 та більше повітряних куль.

світильник у вигляді повітряної кульки balloon x lamp світильник у вигляді повітряної кульки balloon x lamp

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *