Креативний спосіб як сховати дроти у квартирі

Звичайно, ми всі знаємо про плінтуси та кабель-канали в них. Але найчастіше місця для всіх проводів та кабелю просто не вистачає, до того ж їх не так просто встановлювати. А що робити, коли нові дроти обплітають кімнату вже після встановлення та припасування всіх плінтусів? Декоративний паркан Picket Fence - творчий і стильний спосіб як сховати дроти в квартирі. 

плінтус-огорож - спосіб як сховати дроти в квартирі

Декоративний пластиковий паркан Picket Fence, на відміну від плінтусів, дуже простий у встановленні. Кріпити паркан до стіни або прямо до встановленого плінтуса можна за допомогою двостороннього скотчу. Окремо варто сказати про естетичний і стильний зовнішній вигляд такого пристосування. Спосіб чудово впишеться в сучасний та молодіжний дизайн квартири, дитячу кімнату або кухню в кантрі, еко стилі. Завдяки зазорам між окремими планками паркану, дроти можуть виходити саме в тому місці, де необхідно.

плінтус-огорож - спосіб як сховати дроти в квартирі

За бажання, подібний плінтус - паркан можна зробити своїми руками з фанери за допомогою різака або вручну. Щоб паркан не прилягав до стіни і залишав простір для кабелю і проводів, використовуйте для кріплення куточки або відразу робіть планки з основою.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Креативный способ как спрятать провода в квартире”

  1. Татьяна

    Чудова ідея! У кабель-канали і справді не сховати всі дроти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *