Набір посуду-трансформер: ваза та тарілки

Ця оригінальна ваза - багатофункціональний набір посуду-трансформера і прекрасний декор інтер'єру одночасно. Ваза може бути розділена на п'ять тарілок цікавої форми, в які ви можете покласти як фрукти, горіхи, цукерки, так і їстівні декоративні предмети, наприклад, черепашки або камені. Шостий предмет набору - верхівка у вигляді незвичайної вазочки і нестандартної форми.

набір посуду-трансформер

Всі шість предметів будь-якої миті можна перетворити на велику декоративну вазу, просто склавши їх чаркою. Якщо ви не хочете зберігати вдома чималу кількість посуду, який займає багато місця – це чудове рішення. Набір тарілок відмінно маскується під предмет декору приміщення і зберігається на самому видному місці, а не займає місце в шафі або полицях.

набір посуду-трансформер

Оригінальний набір вазочки та тарілок eva-Vase придумала ізраїльтянка Inon Retting ще студенткою. Така концепція дозволяє створювати різноманітні варіанти вази – трансформера з будь-якою кількістю тарілок будь-якої правильної та неправильної форми. Ідеальний варіант для квартир з обмеженим простором, де часто не знаходиться місце для численного посуду та квіткових ваз.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *