3D об'ємні дзеркала в інтер'єрі

Традиційні плоскі дзеркала є, мабуть, у кожному будинку. Ми звикли їх сприймати не як декор інтер'єру, а як необхідний пристрій для щоденного використання. Але новий тренд у дизайні квартир ламає цю виставу. Об'ємні дзеркала в інтер'єрі виглядають не просто як аксесуар, а як дорогоцінний діамант на стіні.

Саме таке декоративне дзеркало створив дизайнер Joe Doucet для Dune.

об'ємні дзеркала в інтер'єрі

Візуальний ефект від дзеркала, що отримав назву Loverboy, схожий на калейдоскопічний. Грані заломлюють відображення, створюючи фантастичні та незвичайні поєднання, що додає в інтер'єр більше оригінальності та креативності. Крім того, такі об'ємні дзеркала не просто відображають навколишній простір, але й цікавим способом перетворюють його, відкриваючи перспективу одночасно з різних точок. Здається, що заглядаєш у паралельний світ!

об'ємні дзеркала в інтер'єрі

Об'ємні дзеркала Loverboy - тільки ручне огранювання, закріплені на основу з деревини берези. У своїй серії дизайнер представив екземпляри з чотирма і десятьма гранями, а також три колірні рішення – чисте дзеркало, пофарбоване в бронзовий та сірий тон.

об'ємне дзеркало Loverboy від Dune Furniture 2014

Подібні об'ємні дзеркала в інтер'єрі - чудовий спосіб візуально збільшити простір і зробити його більш виразним. Вони чудово виглядатимуть як у коридорі, так і у вітальні чи спальні, а також у ванній кімнаті. Дзеркало у поєднанні з цікавим оздобленням стін та якісною сантехнікою, яку можна придбати в інтернет-магазині сантехніки тут, зроблять інтер'єр вашої ванної неповторним!

об'ємні дзеркала Loverboy від Dune Furniture 2014

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “3D объемные зеркала в интерьере”

  1. Карма

    Начебто уважно читав, але не зрозумів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *