Плитка, що імітує шпалери від Novoceram.

Сьогодні асортимент представлених на ринку шпалер дуже широкий та різноманітний. Багатство текстур, малюнків та відтінків цієї обробки стін вражають уяву. За допомогою шпалер можна створити будь-яку атмосферу в інтер'єрі, зробити простір затишним, вишуканим, ефектним чи суворим. Але все ж таки шпалери як настінне покриття не довговічні. Навіть найдорожчі та якісні можуть через певний час втратити свій первісний ошатний вигляд. У такому разі можна як альтернативу використовувати керамічну плитку. Гігієнічність, міцність, водостійкість та можливість легко зробити вологе прибирання роблять плитку практично незамінним оздоблювальним матеріалом у приміщеннях, особливо у ванних кімнатах. Та тільки ось чи може зрівнятися зі шпалерами щодо створення затишку і комфорту в житловому просторі? Дизайнери французької компанії Novoceram створили колекцію керамічної плитки Art, яка поєднує риси двох видів популярних настінних покриттів. З одного боку, плитка, що імітує шпалери, має таку ж витонченість і пишність, як і дорогі шпалери, ну а з іншого — вона довговічна, універсальна і функціональна, власне, як і будь-яка інша якісна кераміка.

керамічна плитка, що імітує шпалери, серія florilege

Лінія Florilege – це чудове панно, виконане за мотивами старовинних китайських малюнків. Ніжні квіткові мотиви, метелики та співачі пташки на пастельному тоні створюють незвичайну атмосферу краси та гармонії в інтер'єрі. Плитка, що імітує шпалери, здалеку практично не відрізняється від справжніх шпалер, тільки поблизу видно тонкі стики. Та й навпомацки текстура кераміки дуже незвичайна, що імітує текстиль.

керамічна плитка, що імітує шпалери серія florilegeНазва серії Dentelle перекладається з французької як «мереживо». Фактурні золоті візерунки у чотирьох випадках тонким ажуром покривають поверхню кожної плиточки.

керамічна плитка, що імітує шпалери серія dentelle керамічна плитка, що імітує шпалери серія dentelleПлітка лінії Tresjouy, що імітує шпалери, відтворює пасторальні мотиви і сценки з повсякденного сільського життя в класичному французькому стилі туаль де жуї. Плитка в такому стилі просочить будь-який інтер'єр атмосферою розкоші та французького вінтажу.

керамічна плитка, що імітує шпалери серія tresjouy керамічна плитка, що імітує шпалери серія tresjouy керамічна плитка, що імітує шпалери серія tresjouyНу, а для ванних кімнат дизайнери створили елегантну чорну плитку Aquqrium із зображеннями золотих рибок.

керамічна плитка, що імітує шпалери серія aquarium керамічна плитка, що імітує шпалери серія aquarium

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *