що можна зробити з іграшок Кіндер Сюрприза

Якщо колекція іграшок з Кіндер Сюрпризів займає вже кілька коробок або полиць, ви, можливо, замислилися, що з ними робити. Дитина із фігурками не грає, а викинути шкода. Пропонуємо цікаву ідею, що можна зробити з іграшок Кіндер Сюрприза та інших дрібних фігурок.

що можна зробити з іграшок Кіндер Сюрприза

Іграшками можна прикрасити кришки банок, в яких можна зберігати різноманітні матеріали для рукоділля та шиття, косметику, прикраси та навіть сипкі харчові продукти!

що можна зробити з іграшок Кіндер Сюрприза

Для того, щоб зробити таку красу, Вам знадобиться:

  • маленька іграшка з Кіндера Сюрпризу, Lego або інша;
  • банку з кришкою, що відкручується, можна від кави або косметичних кремів;
  • супер-клей типу Момент;
  • спрей-фарба з металевим блиском (золото, срібло, бронза).

декор банок іграшками кіндер сюрприз

Хід роботи дуже простий та займе буквально п'ять хвилин! Просто приклейте іграшку клеєм по центру кришки. На цьому декор банки можна закінчити іграшкою, якщо ви хочете залишити іграшку в оригінальному вигляді. Можна заздалегідь пофарбувати кришку банки або всю банку спрей-фарбою, а потім приклеїти кольорову іграшку. Але стильніший варіант - це покрити фарбою і фігурку, і кришку. Таким чином декоративний елемент у вигляді іграшки стає єдиним цілим із кришечкою. Спочатку приклейте іграшку, а потім розпорошіть спрей.

декор банки іграшками

що можна зробити з іграшок кіндерПодивіться, які дивовижні банки можна зробити прикрасивши їх іграшками!

що можна зробити з іграшок Кіндер Сюрприза що можна зробити з маленьких іграшок що можна зробити з іграшок Кіндер Сюрприза що можна зробити з іграшок кіндер сюрприз

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *