Літній будинок із бункера: підземний секрет

Єдине, що відрізняє цей бункер від сотні інших, розкиданих по всій Європі — це дерев'яна платформа, що розташована поруч, і столик зі стільцями. Здавалося б, що їй тут зовсім не місце і взагалі, незрозуміло, як вона опинилась тут, серед лугів Нідерландів. Але зробивши крок усередину бетонного бункера, ви все зрозумієте. Під землею ховається щось зовсім несподіване — заміський літній будинок, оснащений елегантними меблями та всіма необхідними сучасними зручностями, з огляду на таку дивовижну надбудову. Бельгійська архітектурна студія B-ild спочатку створила будинок з бункера як рекламний трюк для однієї голландської компанії, але потім будиночок набув такої популярності, що його вирішили перетворити на літню резиденцію, яку туристи можуть орендувати на будь-який термін.

будинок з бункераІсторична цілісність будови залишається зовні незмінною, так само, як і раніше, бункер замаскований і виглядає як пагорб, що поріс травою. В інтер'єрі також збережені крихітні віконця-амбразури, дверні рами, що іржавіють, і грубі стіни з голого бетону. Цей бункер залишився непошкодженим після Другої світової війни.

літній будинок з бункераУ будинку з бункера два основні приміщення. У довгастому коридорі під час входу дизайнери обладнали сучасну кухню з усім необхідним обладнанням.

вхід та кухня будинку в бункері Bunker-Pavilion-04В основному приміщенні бункера - спальна та їдальня зони. Грубу фактуру бетону та арматури пом'якшують меблі та оздоблення з дерева. Приємний рудувато-коричневий колір деревини та жовте освітлення наповнює досить похмурий простір затишком та теплом. Будинок із бункера може дати притулок до чотирьох осіб. Два двоярусні ліжка, складний обідній стіл на чотирьох та кілька шаф — от і все начиння крихітної резиденції.

Bunker-Pavilion-05 Bunker-Pavilion-06

У будь-якому випадку будинок з бункера використовується тільки вночі або в негоду. В решту часу туристи насолоджуються свіжим повітрям, теплим сонечком та  чудовими пасторальними видами. Bunker-Pavilion-07

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *