Дизайн ванної кімнати з вбудованим велосипедом

На світі живе чимало старих велосипедів, і багато хто з них уже непридатний для їзди. Проте їм все ще потрібен новий будинок. І ось ідея: використовувати велосипед цілком або його окрему частину як декоративні елементи по всьому будинку!

Цікавий спосіб інтеграції старого велосипеда в інтер'єр, щоб зробити його частиною декору і використовувати як функціональну частину - цей оригінальний дизайн ванної кімнати. Виглядає дивно на перший погляд, адже таких ванн ви просто ще не бачили. Але це не означає, що не можна розпочати нову традицію! І цей інтер'єр чудово це демонструє.

Велосипед вбудований під раковину і є своєрідною заміною її п'єдесталу. Таким чином, велосипед несе функціональне та декоративне навантаження, що дозволяє створювати незвичайний та оригінальний дизайн. Власник цього будинку може чесно сказати, що він має унікальну ванну! Ідея може бути застосована і для інших елементів, речей та спортивних снарядів. Просто подумайте, що вам подобається і чим ви захоплені, а потім спробуйте включити цей конкретний пункт у ваш інтер'єр. Все, що потрібно – це використати свою уяву.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *