3D Ефект Метелики: декор стіни

Стіни дитячої кімнати хочеться прикрасити чимось веселим, кумедним, яскравим та об'ємним! Проста у реалізації ідея декору стіни дитячої допоможе поселити в кімнаті метеликів, жучків, пташок, фей та будь-яких інших істот за бажанням вашого малюка!

Основою такої смішної інсталяції може бути будь-яка дощечка бажаної довжини, але шириною щонайменше 10 див, товщиною щонайменше 3 див. Метелики пурхатимуть на щільному дроті, що гнеться. Наприклад, для цієї мети ви можете взяти дротяні вішалки і відкусити від них шматки різної довжини.

До зворотного боку планки прикріпити гачки-вішалки, за допомогою яких вся композиція триматиметься на стіні. Наприклад, такі деталі для рам:

На папері намалюйте метеликів, пташок, фей або будь-які інші зображення та виріжте їх. Це будуть наші лекали для фігурок.

Прикладіть форму до щільної тканини, наприклад, повсті, і виріжте фігурки з розрахунку по дві деталі на одну готову фігурку.

Один бік кожного метелика намажте клеєм.

Далі з двох метеликів та дроту робимо бутерброд: між намазаними клеєм сторонами поміщаємо верх шматка дроту і гарненько притискаємо.

Різні додаткові елементи фігурок приклеюємо потім.

У дірочки у дерев'яній планці наливаємо трохи клей та вставляємо туди готову фігурку на дроті.

ву-а-ля!

Фотографії: makeit-loveit.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *