Мистецтво вирізування силуетів на листі

Існує щось неймовірно магічне у цих мініатюрних витворах мистецтва, копітка, найтонша ювелірна робота на листі дерев, а не на папері. Було б просто думати, що дивовижна точність і акуратність виконання таких складних малюнків досягається за допомогою лазерного різання. Але ні… жоден сухий лист дерева не витримав би лазер, ці шедеври – повністю ручна робота майстра Lorenzo Duran.

Naturayarte – художній проект Lorenzo та його родини. Ідея створення таких шедеврів на природному матеріалі прийшла майстру під час вивчення багатовікового досвіду різання паперу Китаю, Японії, Німеччини та Швейцарії. Симетрія візерунків, їх точність, акуратність і подібність мережив просто чудові, особливо враховуючи відсутність раніше сучасних інструментів та приладів.

Спочатку експерименти Lorenzo охоплювали папір, та був він звернув свій погляд більш природний і природний матеріал — листя дерев.

Вся робота з різання, сушіння та обрамлення була розроблена художником самостійно, після безлічі експериментів та повільного вдосконалення методу. Чимало листя потрапило у смітник, перш ніж процес був відпрацьований. Перш, ніж приступити до делікатного різання скальпелем, Lorenzo вибирає відповідної товщини лист, миє, формує та сушить його.

Малюнок переноситься на аркуш за допомогою кальки. Найскладніше, за словами майстра, це фінішний етап роботи, коли потрібно акуратно вийняти з тіла аркуша вирізані частини. Іноді один необережний рух зводить нанівець кілька днів роботи. Зате результат завжди унікальний та неповторний!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *