Косметичка на магнітах: ідея для зберігання косметики

Де і як ви зазвичай тримаєте тіні, пудру, помаду, пензлики та тисячі інших потрібних жіночих дрібничок для макіяжу? Швидше за все, десь на столику чи трюмо, у якихось ящиках, кошиках чи сумочках. Швидко знайти потрібну коробочку буває складно, особливо вранці поспіхом. Тому замість горизонтального зберігання пропоную подумати над вертикальною організацією домашньої косметички.

Так вся косметика на виду і, окинувши поглядом дошку, ви легко знайдете потрібний колір і тон, уникнувши довгого копання в косметичці або ящику.

Секрет такої дошки для макіяжу дуже просто – магніти! Також знадобиться металевий лист, рама та тканина/папір для декору. Дерев'яну раму - пофарбувати, металевий лист - обтягнути веселим текстилем і вставити в раму.

Невеликі магніти можна придбати у господарських магазинах. Чим більше – тим краще, особливо якщо у вас велике зібрання засобів для макіяжу. Магніти приклеюємо супер-клеєм на зворотний бік кожної коробочки.

Не залишаємо без уваги і склянки-підставки для зберігання пензликів, олівців та помад. На кожну підставку — по два три магнітики, щоби добре трималася на дошці.

Магнітна дошка готова! Ви заощадите досить горизонтального простору, повісивши таку макіяж дошку на стіну в кімнаті або ванній! Користуйтеся із задоволенням!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *