Мистецтво вертикального озеленення: шедеври Patrick Blanc

У світі живуть одиниці людей, які привносять стільки природи та рослинного життя у кам'яні джунглі міських просторів та бетонних поверхонь. Patrick Blanc, мабуть, найталановитіший, масштабніший і найвідоміший художник-декоратор, що працює з вертикальним озелененням практично будь-яких поверхонь як просто неба, так і всередині будівель. 

Свою діяльність французький ботанік розпочав ще у 1980-х рр. як науковий співробітник. Поступово ідея пожвавити урбаністичний пейзаж зеленою рослинністю вилилася у концепцію вертикальних міських садів. Так що з 2000-х рр. Patrick вважається основоположником та ідейним натхненником вертикального озеленення у всьому світі. Його шедеври можна зустріти у різних куточках світу: міста Південної та Північної Америки, Європи та Азії. Для художника немає занадто великих стін чи занадто високих стель. Будь-яка поверхня будинку, будь то зовнішня стіна або внутрішній інтер'єр, чарівним чином оживають, народжуючи фантастичні візерунки та орнаменти.

До речі, для роботи над екстер'єром та інтер'єром майбутнього київського Botanic Hotel також запрошено Patrick Blanc. Тож у найближчому майбутньому жителі та гості української столиці зможуть живою милуватися творінням великого майстра вертикального озеленення!

А поки що кілька світових проектів — нижче:

icon_hotel_hong_kong_polytechnic_university_1 icon_hotel_hong_kong_polytechnic_university_3 quai_branly_museum_1 quai_branly_museum_2 rue_d_alsace_paris_3 360_kuweit_shopping_mall_1 ambassade_de_france__new_delhi_1 astralia_cite_de_l_espace_toulouse_1 athenaeum_hotel__london_2 pont_max_juvenal_aix_en_provence_1 caixa_forum_madrid_2 plaza_de_espana_santa_cruz_de_tenerife_3 capitaland_6_battery_road_singapore_1 club_med_paris_1 qantas_lounge_sydney_3 qantas_lounge_sydney_2 dolce_vita_lisbon_1 halles_avignon_1 j_t_cafe_banka_bratislava_1 j_t_cafe_banka_bratislava_2 ken_club_paris_2 lan_restaurant_shanghai_2 pacha__the_driver_london_2 pershing_hall_hotel_paris_1 pershing_hall_hotel_paris_4

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *